Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt din cele rezervate de dealeri si care nu s-au vandut
    sunt ultimele din cele 2000-depinde de noroc cine mai prinde
    a mea sigur nu e din stoc ca am urmarit-o pe banda in vopsitorie

    Comment


    • Mi-a zis sigur ca este fabricatie 2015 ........daca era 2014 aveam de unde sa negociez si eu ceva.
      Daca era pe stoc mai primeam termen o luna jumate ???
      In martie se mai putea comanda SL10 , am primit mail si de la cobalcescu si de la meridian cu oferte de SL10
      Last edited by 77sky; 23 April 2015, 22:10.

      Comment


      • Inseamna ca au dat drumul din nou la productia de SL10 ( ori nu au dat cele 2000 buc, ori au suplimentat la 2000+ )
        Last edited by 77sky; 23 April 2015, 22:11.

        Comment


        • Eu cand am fost sa dau comanda .. doamna respectiva stia ca pentru SL10 vin , si ma tot uitam la stepway , a venit cu noi etc ... cred ca mi-ar fi zis daca mai erau putine , sau ca nu se mai fabrica . Ma rog , nu am mai fost interesat pentru ca am ales stepway'ul .

          1-Acum astept sa vina . Aveti idee , este vreo sansa sa ma trezesc cu ea mai devreme ? Agentul mi-a spus : "o luna si jumatate , dar nu cred ca va dura nici atat"

          2-Cand este masina in leasing pot sa pun un nr preferential ? Il pot pastra dupa ?

          Comment


          • Imi zicea un prieten(mai in gluma mai inserios ) in legatura cu SL10 ........cit are comezi SL10 o sa le onoreze dacia.

            Comment


            • Serie Nelimitata 10 ani
              Last edited by 77sky; 23 April 2015, 22:11.

              Comment


              • @roarmy pe foaia de comanda,undeva aiun cod la Ident, ceva care incepe cu 03515
                da-mi-l pe privat si te anunt cand este pe banda in uzina

                Comment


                • Comment


                  • Gata cu SL10 a disparut dupa saitul dacia.
                    Am sunat ieri la V.C. sa vad de promotia dacia de luna aprilie......reducere de 200 de euro + 12 luni dacia extenso pentru ambiance si laureate....pentru acces este o reducere de 165 de euro si 12 luni dacia extenso.

                    Comment


                    • Sa inteleg ca intre 10-20apr. ne cheama cu rablele .. ? Din ce am citit pana pe data de 10 se depun dosarele etc.. apoi se afiseaza "castigatorii" si in cateva zile practic incepe programul ?

                      Comment


                      • Cred ca dupa 20 incepe programul pentru noi. Asta inseamna ca, in cel mai bun caz, primim autoturismele spre finele lunii...Tocmai bine sa facem rodajul cu un drum la mare de 1 mai

                        Comment


                        • Cred ca pe 20 incepe , pina pe 10 depun dosarele producatorilor, importatorilor de autoturisme si distribuitorilor , intre 10 si 15 trebuie depuse contestatiile si imediat se da drum programului rabla.
                          Masina mea luni era venita la reprezentanta......de la reprezentanta mia zis sa nu scot inca certificatul fiscal (nu stie inca ce trebuie scris in el RABLA sau PISPAN 2015).

                          Comment


                          • ANUNŢ
                            Contestaţiile se pot depune în termen de 5 zile lucrătoare începând cu data de 16.04.2015, până în data de 22.04.2015, inclusiv. Contestaţiile pot fi transmise prin orice modalitate care asigură confirmarea recepţionării acestora în interiorul perioadei de contestaţii, iar în cazul în care sunt transmise pe e-mail, adresa este secretariat@afm.ro.

                            Ce zicem, incepe oare pe 23?

                            Comment


                            • Cred ca, mai degrabă, ar tebuie sa ne așteptat sa inceapa programul in ultima săptămână a lunii.

                              Forte mare diferență fata de termenul anunțat inițial - jumătatea lunii martie...

                              Comment


                              • Originally posted by plasStik3 View Post
                                ANUNŢ
                                Contestaţiile se pot depune în termen de 5 zile lucrătoare începând cu data de 16.04.2015, până în data de 22.04.2015, inclusiv. Contestaţiile pot fi transmise prin orice modalitate care asigură confirmarea recepţionării acestora în interiorul perioadei de contestaţii, iar în cazul în care sunt transmise pe e-mail, adresa este secretariat@afm.ro.

                                Ce zicem, incepe oare pe 23?
                                Chiar daca zice ca incepe pe 23 ( joi ) pina te anuta ce sa scrie pe certificatu fiscal pina te duci la dealar se face 24 ( vineri ) , pe 27 ( luni ) te cheama dealaru ca sa aprobat in programu PISPAN sa zicem ca pe 28 ( marti ) ajungi cu rabla la remat.
                                Vineri este liber 1 MAI mai ramaine mircuri si joi ca se rezolvi ......inapoi la dealar cu actele de la radiera si remat , asteapta iara sa se aprobe dosaru ,stornare avans (daca este cazu ),factura si plata.
                                Cred ca in saptamina 4 - 10 MAI se rezolva cu masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google