Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca mergi in Bucuresti sa nu te duci la automarcus (AMG).

    via Tapatalk

    Comment


    • De ce la București? De ce nu la un dealer din Mioveni sau din Pitești! Toată treaba tine de seriozitatea dealerului.
      sigpic

      Comment


      • Apropos de seriozitatea dilarului Mihai, era greu sa scrii Simpotrans?

        via Tapatalk

        Originally posted by Fanez View Post
        La care dealer ai fost Mihai?

        via Tapatalk
        Last edited by Fanez; 7 July 2016, 22:40. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Ce e Simpotrans?
          sigpic

          Comment


          • Pai si pana la coada suplimenteaza astia bugetul rabla sau a fost doar un foc de paie?


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • A ramas ca suplimenteaza, cel putin cu tichetele pentru masinile electrice care nu s-au dat. Se face o rectificare bugetara sa nu ramana banii aia necheltuiti.

              via Tapatalk

              Comment


              • Salut. Azi am primit telefonul final de ridicare a masinii, insa cum sunt in concediu luni dupa ora 18:00 ma duc sa o ridic .
                Fanez tu la ce stadiu ai ramas ?

                Comment


                • Toate cele 13.000 de tichete electronice din Programul Rabla 2016, destinate persoanelor fizice, au fost deja rezervate de populaţie

                  Comment


                  • Originally posted by andu_4all View Post
                    Salut. Azi am primit telefonul final de ridicare a masinii, insa cum sunt in concediu luni dupa ora 18:00 ma duc sa o ridic .
                    Fanez tu la ce stadiu ai ramas ?
                    Am reusit s-o iau azi. La 10 am intrat pe usa la reprezentanta, la 19.30 am ajuns acasa. A venit mai greu confirmarea aia sa-mi poata face factura (pe la ora 14, cam asa). Apoi m-am intors si am asteptat sa-mi vina randul. Asta care s-a ocupat pana la factura m-a trimis la altul sa ridic masina si ala ma programa pentru miercuri. M-am dus inapoi la primul si am rezolvat-o.

                    P.s. De la reprezentanta pana acasa fac maxim 15 minute cu masina. Azi am facut 15 minute ca am oprit la peco sa alimentez.

                    via Tapatalk
                    Last edited by Fanez; 8 July 2016, 21:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Sa o stapanesti sanatos! Ai CB pe masina?

                      Comment


                      • Sa o stăpânești sănătos și sa nu ai parte de evenimente neplăcute.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa o stapanesti sanatos si bine ca ai si ridicato !!! Deabea astept si eu luni sa o ridic poate ne vedem la întâlnirile fulger saptamana viitoare

                          Comment


                          • Multumesc.
                            aris, nu am CB (inca )
                            andu, poate ne vedem...

                            Comment


                            • Sa va bucurati de jucarii!

                              Comment


                              • Drumuri bune și fără evenimente pt cei ce și-au ridicat daciutele ... de abia aștept și eu

                                Luni ma duc cu rabla la REMAT - cam cât durează pana îmi dau aia de acolo cert de distrugere, se da pe loc?
                                Radierea și scoaterea din evidentele primăriei se poate face într-o singura zi?
                                La voi cât a durat dim momentul în care ați plecat cu ea la REMAT și pana când ați avut cert de distrugere/radierea și scoaterea de la impozite și taxe locale?
                                Mulțumesc!
                                Last edited by eliadib; 9 July 2016, 07:18.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google