Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciprs View Post
    Pana una alta, atractiv tare pretul de mai jos.

    https://vanzari.dacia.ro/autoturisme...460139090.html
    Pentru cine nu-i trebuie mai mult (aici ma refer la motorizare), e super oferta.

    Comment


    • Da, oferta de mai sus este best buy.. ..dar este valabila pană la 31.08.2018

      Din punctul meu de vedere merită să dai bani în plus pe performațe motor decât echipare.
      Logan 0.9 TCe 2018

      Comment


      • Apropos de oferta de aici...


        Adică în 7500 euro (1.0 sce) sunt incluse toate cele de mai jos?

        - jante de oțel structurale de 16”
        - Media NAV
        - camera video pentru parcarea cu spatele
        - Cruise Control cu limitator de viteză

        Păi e foarte tare, oferta!

        Ca fapt divers, eu am dat pe SL Plus, aceeași motorizare dar fără opționalele astea undeva la 7300 euro (bine, cu discount de vreo 500 euro, că se apropia prog. Rabla), dar totuși... Cine nu și-a luat Black & White, a fost naiv.
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

        Comment


        • Eu nu mi-am luat Black and White din mai multe motive, unul fiind semnalizarea pe aripa.

          Comment


          • Eu am platit azi rezervare pentru una alba. Multumesc pentru pont [emoji41][emoji106]

            Trimis de pe al meu NEM-L21 folosind Tapatalk

            Comment


            • Apropos de pont, ce ți-ai luat, C O S T I?

              Black & White cumva?
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • Originally posted by anditu View Post
                Eu nu mi-am luat Black and White din mai multe motive, unul fiind semnalizarea pe aripa.
                Subscriu. aia odata, 2 grila de ventilatie

                Originally posted by anduvirgil View Post
                Da, oferta de mai sus este best buy.. ..dar este valabila pană la 31.08.2018

                Din punctul meu de vedere merită să dai bani în plus pe performațe motor decât echipare.
                Esti constient ca suntem in luna septembrie adica luna 9 . Deci oferta a expirat.
                Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                Comment


                • Originally posted by Catalin S. View Post
                  Apropos de pont, ce i-ai luat, C O S T I?

                  Black & White cumva?
                  Da. Mai poate exista o oferta mai buna? Si dealer-ul s-a mirat pentru ca astea nu sunt fabricate in 2017 ca diesel-ul si au o reducere mare. Si da oferta este valabila si acum in septembrie. Acum ca are grile normale si semnal in aripa nu ma deranjeaza pentru ca are in plus cotiera si camera spate.

                  Trimis de pe al meu NEM-L21 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Daca avea motor de 0.9 imi luam si eu

                    Comment


                    • Originally posted by C O S T I View Post
                      Da. Mai poate exista o oferta mai buna? Si dealer-ul s-a mirat pentru ca astea nu sunt fabricate in 2017 ca diesel-ul si au o reducere mare. Si da oferta este valabila si acum in septembrie. Acum ca are grile normale si semnal in aripa nu ma deranjeaza pentru ca are in plus cotiera si camera spate.
                      Nu cumva sunt Euro 6b? Poate de aici vine reducerea. De ce sa nu cumparam Euro 6c? O alta situatie: eu nu as cumpara o masina in decembrie; mai bine mai astept inca vreo luna sau eventual chiar doua si o iau cu anul de fabricatie urmator. Nu-i inteleg pe cei care cumpara o masina noua fabricata in urma cu un an. Oricat de mare este reducerea n-as face asa, mai bine o iau (aproape) cheala. Optionalele sunt importante doar in masura in care sunt utile, in caz contrar aduc mai multe neplaceri, mai ales pe termen lung.

                      Comment


                      • În august nu am văzut oferta...sau poate mi-a scăpat.
                        Oricum...prea târziu în cazul meu...am luat 0.9
                        Logan 0.9 TCe 2018

                        Comment


                        • Originally posted by abc View Post
                          Nu cumva sunt Euro 6b? Poate de aici vine reducerea. De ce sa nu cumparam Euro 6c? O alta situatie: eu nu as cumpara o masina in decembrie; mai bine mai astept inca vreo luna sau eventual chiar doua si o iau cu anul de fabricatie urmator. Nu-i inteleg pe cei care cumpara o masina noua fabricata in urma cu un an. Oricat de mare este reducerea n-as face asa, mai bine o iau (aproape) cheala. Optionalele sunt importante doar in masura in care sunt utile, in caz contrar aduc mai multe neplaceri, mai ales pe termen lung.
                          Nu stiu exact cand este fabricata a mea dar seria "black and white" a aparut prin aprilie-mai si deci nu poate fii mai veche. Da,reducerea este datorata normelor euro 6d dar asta nu ma deranjaza deloc. Dealerul mi-a zis ca au pus pe cele noi cu benzina filtru de particule si nu cumva ala sa nu fie o alta bataie de cap!!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by abc View Post
                            De ce sa nu cumparam Euro 6c?
                            E benzinar, nu e pune asa mari probleme pe partea de poluare.

                            O alta situatie: eu nu as cumpara o masina in decembrie; mai bine mai astept inca vreo luna sau eventual chiar doua si o iau cu anul de fabricatie urmator.
                            Care e logica aici? Ce conteaza o luna sau doua in plus sau in minus?!
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Originally posted by Silviu View Post
                              E benzinar, nu e pune asa mari probleme pe partea de poluare.



                              Care e logica aici? Ce conteaza o luna sau doua in plus sau in minus?!
                              Probabil se gandeste ca la revanzare o sa fie mai tanara cu 1 an masina Ș)

                              Comment


                              • Originally posted by anduvirgil View Post
                                În august nu am văzut oferta...sau poate mi-a scăpat.
                                Oricum...prea târziu în cazul meu...am luat 0.9
                                Nu a fost oferta in august. Doar marti a aparut pe site. Cred ca deja s-au vandut toate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google