Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by grigu32 View Post
    in 31 august am comandat un logan 2 black and white, 0.9 tce cu culoarea aia noua galbena (nu ii stiu denumirea). in 15 octombrie ajunge in baia mare si o pot ridica. ca optionale am pus doar volan imbracat in piele ca la 100 de euro sa imi puna o cotiera care nu are nici macar spatiu de depozitare si arata de zici ca am luat-o aftermarket..mai bine ma lipsesc de ea. + ca ambele maini se tin pe volan nu una la ora 12 si una pe cotiera pretul parca era de 10570 euro..din astia se mai scade un tichet rabla. eu zic ca e ok termenul asta de 6 saptamani, ma asteptam sa aiba ai multe comenzi si sa dureze mai mult pana vine masina.
    a si am ales pachetul de 5 ani garantie si 5ani revizii gratuite.
    10570 e super pret cu tot cu pachetul de 5 ani, am impresia ca mi-am furat-o cu SL Plus 0.9 la 10110 tot cu pachetul de 5 ani

    Comment


    • Salutare!
      Pana la urma, stiti daca oferta de pe site este valabila? Care teoretic a expirat le 31 aug insa este pe site.
      Un amic a fost la un dealer si i-a dat alte oferte, mai scumpe decat cele de pe site.
      Multumesc.

      Comment


      • Este foarte valabila si daca iti convine ceva e bine sa-ti iei.

        Comment


        • Originally posted by raulz0r View Post
          10570 e super pret cu tot cu pachetul de 5 ani, am impresia ca mi-am furat-o cu SL Plus 0.9 la 10110 tot cu pachetul de 5 ani
          1000 e pachetul 5 ani?!
          Logan 0.9 TCe 2018

          Comment


          • Originally posted by vali2008 View Post
            Salutare!
            Pana la urma, stiti daca oferta de pe site este valabila? Care teoretic a expirat le 31 aug insa este pe site.
            Un amic a fost la un dealer si i-a dat alte oferte, mai scumpe decat cele de pe site.
            Multumesc.
            Baga un link cu oferta asta la care faci referire.
            Keep walking...

            Comment


            • Este vorba de oferta mentionata si de colegi..

              Comment


              • Pai nu are "buton" de adaugare in cos sau de avans 500 eur.
                Keep walking...

                Comment


                • Pai s-au dus vreo 13 masini ca asta in primele 20 de ore de la postarea ofertei. Acum s-au terminat

                  Comment


                  • Nu mai exista oferta pe site-ul Dacia, probabil s-a epuizat rapid.

                    Comment


                    • Originally posted by anduvirgil View Post
                      1000 e pachetul 5 ani?!
                      Trebuia sa mentionez ca am pus eu MediaNav

                      Conform bonului de comanda la SL Plus 0.9 TCe am asa.

                      9110 pretul masinii + 300E MediaNav + 500E Pachet Intretinere si 200E Garantie Extinsa

                      Preturile sunt aproximative ca nu am la indemana hartia.

                      Comment


                      • Acum pretul masinii pe site este 9060 (fara vopsea metalizata) + 300 MediaNav

                        Comment


                        • Eu am inteles ca 5 ani garantie gratuita si revizii gratuite se poate lua doar daca se aplica un credit(nu conteaza cati ani) .La plata cu "banii jos" oferta nu se aplica.Se poate cumpara in schimb garantie extinsa (asta am inteles din reprezentanta)

                          Comment


                          • oferta cu intretinerea si garantia o am pt ca am facut un credit. o sa dau vreo 3000 de euro + sper avans la masina si dobanda era cea mai mica daca alegeam varianta asta. plus ca imi convine sa nu am treaba 5 ani de acum inainte si sa bag numa benzina in ea.
                            Semințele acelaș gust are.

                            Comment


                            • Contractul asta de intretinere costa 586 euro TVA inclus, iar pachetul de garantie extinsa pana la 5 ani costa 183.46 euro TVA inclus.

                              Originally posted by radiantm View Post
                              Eu am inteles ca 5 ani garantie gratuita si revizii gratuite se poate lua doar daca se aplica un credit(nu conteaza cati ani) .La plata cu "banii jos" oferta nu se aplica.Se poate cumpara in schimb garantie extinsa (asta am inteles din reprezentanta)
                              Oferta este ori-ori.
                              Codul serviciului pt intretinere este CI6010
                              Last edited by 77sky; 17 September 2018, 14:38.
                              Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                              Comment


                              • De azi s-a dat drumul la Rabla, m-au sunat mai devreme de la Dacoserv sa vin sa platesc tichetul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google