Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tase radierea masini la politie se face pe loc?

    Comment


    • Da din cate imi aduc aminte cu dovada de casare a masini si cu celelante acte ale masini am radiato repede,mai mult a durat sa completez formularu si sa caut un birou de copiat acte prin apropiere. Eu am radiato la Tulcea.

      Comment


      • pippen sunt absolut de acord ca cea mai buna masina este aceea pe care ti o permiti ,si eu tot asa gandesc, plus cea pe care ti o permiti sa o intretii

        Comment


        • A fost azi dimineata mama mea cu certificatele fiscale la Primarie. Cica au aflat si ei ca trebuie sa scrie PSIPAN 2014 pe ele, iar ca sa nu dureze foarte mult o sa scrie pe ele langa si o sa puna stampila si semnatura.
          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

          Comment


          • Eu am rezolvat , am casat masina am radiato si am si dus certificatul de radiere si copia legalizata de la certificatu de casare si cica acum trebuie sa primesc iar raspuns de la mediu sa ma duc sa dau diferenta de bani si dupa in 3 zile imi vine masina!

            Comment


            • Si eu am fost, am casat masina , am dat de niste baieti super l-au lasat pe socru meu sa-si ia bateria de pe masina(rabla era a lui), nu stiu ce curea de la motor, parca alternatorul si nu stiu mai ce - de astea avea nevoie un vecin de-al lui. Am rezolvat repede cu radierea, apoi am fost la deal-er , am platit avans 2000ron.Pe bonul de comanda scrie data livrarii 13.06.2014. Noroc ca am loganul asta actual, ca de ramaneam fara masina 2 luni - era jale.)) Cei care participa la programul rabla, spuneti-mi fiecare ce numar are nota voastra de inscriere, asa ne putem da seama cate tichete au fost alocate . Eu am numarul 258.

              Comment


              • e bine de aflat ca se poate rezolva
                eu unul am facut o procura saptamana trecuta pe langa toate actele pe care le am depus la dealer,care procura s a dovedit ca nu este in regula si ca trebuia altfel formulata
                azi m a sunat dealerul ca trebuie refacuta procura dupa un formular tip trimis de afm
                prostii de la afm nu au putut trimite de la inceput formularul la reprezentante
                acum trebuie iar sa astept aprobarea, daca iar ma intorc cu dosarul cum ca pe atestatul fiscal nu scrie PSIPAN 2014 ,ci scrie rabla ,imi bag picioarele in ea de treaba si renunt
                am alergat dupa acte atata,si nici nu am aprobarea inca
                mie mi se pare ca isi cam bat joc astia de la afm

                Comment


                • Eu nu am avut pb cu afm, mie nu mi.a dat termen de livrare, mi.a zis ca dupa ce se da acordul afm platesc diferenta de bani si masina vine in 3 zile! Adica masina e pe stoc deja, nu aici la ct ci de unde vine, baniiesc ca la mioveni:-?? , doar trebuie livrata de acolo si asta dureaza 2 3 zile acum nu stiu ....

                  Comment


                  • yonutptr28 la ce locatie a reprezentantei dacia ai fost in Constanta?

                    Comment


                    • Rent a car cea de pe bratianu la iesire spre valu lui traian!

                      Comment


                      • Sa te uiti bine cand ei masina in primire ,pentru ca eu anul trecut am ridicat masina de pe bd-ul Tomis Rent Car la esirea din Constanta spre Ovidiu si mam cam tepuit cu roata de rezerva ,cauciucul era ciobit in lateral si daca te uitai bine vedeai ca a fost folosit.Dupa vreo 4 luni cand am scos roata de rezerva din porbagaj am vazut si eu problema .

                        Comment


                        • Asa o sa fac...ma uit cu atentie, km cati avea cand ai luato in primire?

                          Comment


                          • 5 km si la benzina era senzor bord aprin si palpaia semn ca la prima statie peco am alimentat,zice ca asa vin masinile,aproape pe zero.

                            Comment


                            • Originally posted by yonutptr28 View Post
                              ... km cati avea cand ai luat-o in primire?
                              La mine au fost 7 kilometri!

                              Comment


                              • am inteles ca pe langa 5 ani garantie la masina pt cine face comanda in aprilie (in loc de 3 ani ) mai se primeste si o asigurare casco avantaj pe un an (un casco foarte light)
                                plus o reducere din partea dacia de 250 de euro
                                voi a ti mai primit ceva din partea dealerului? gen o reducere suplimentara sau covorase ori presuri de noroi ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google