Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masina a fost comandata azi la mine...dar a zis ca dureaza ceva ca trebuie trimis dosaru la ministerul mediului sau asa ceva si dupa sa primeasca raspuns! si dureaza 4-5 zile asta, dupa mai dureaza 2-3 zile pana vine masina , etc...a zis ca totul depinde de astia cu "RABLA" !

    Comment


    • Acum au anuntat la radio...de maine incepe oficial programul rabla pentru persoane fizice.

      Comment


      • - pana mea ca eu nu mai inteleg nimic. Sa puna acolo pe site-u lor oficial (al ministerului) ca incepe. Pe de alta parte cica au un stepway in stoc. oare sa il iau pe ala sau sa astept alta noua? O fi fost de test-driveuri? acum doua saptamani cand am fost la ei tin minte ca nu aveau nicio masina. nu stiu ce sa fac. Daca se merita sa astept, sau daca risc ca iau una deja de acolo
        sigpic

        Comment


        • Cât de nerăbdător ai fi, eu îţi sugerez să ai răbdare şi să aştepţi să-ţi aducă strict maşina comandată de tine!

          Comment


          • da aici Ampt are dreptate, nu te grabi...ia-ti ce iti doresti si ce iti place tie...

            Comment


            • Originally posted by pilifida View Post
              - pana mea ca eu nu mai inteleg nimic. Sa puna acolo pe site-u lor oficial (al ministerului) ca incepe. Pe de alta parte cica au un stepway in stoc. oare sa il iau pe ala sau sa astept alta noua? O fi fost de test-driveuri? acum doua saptamani cand am fost la ei tin minte ca nu aveau nicio masina. nu stiu ce sa fac. Daca se merita sa astept, sau daca risc ca iau una deja de acolo
              Pai e simplu ... daca a fost de test drive ... evident ca sa nu o iei. Daca nu a fost de test drive si este versiunea cu eventuale optionale pe care le doresti ... de ce sa nu o iei?

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Eu o sa fiu propietar de loganel 1.5 dci 75 caluti blue persan! sper ca am facut alegerea corecta....eu unu sunt incantat mai ales ca azi , cum am zis, m-am uitat mai bine la el, m-am suit , m-am facut comod si am ramas impresionat

                Comment


                • Frumoasă rău culoarea Blue Persan, colegul M.FLORIN ştie cel mai bine!

                  Comment


                  • da, pai a fost primul propietar de pe forum cu culoarea asta din cate imi aduc aminte :d

                    Comment


                    • Asta cu culoare - oricum am privi lucrurile - este o chestiune pur subiectiva. Culoare blue persan, ca veni vorba, este o culoare foarte frumoasa intr-adevar dar si foarte pretentioasa la intretinut.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • m au anuntat sa merg maine cu actele masinii vechi la ei,sa demaram procedura
                        eu unul am gasit ca au pe stoc o masina identica cu ce am comandat eu ,adica un laureat alb ,de 1.2, fara alte optionale,asa ca o voi lua pe aceasta ,nu vad care ar fi diferenta daca as astepta una comandata de mine din fabrica, spre deosebire de asta care e pe stoc de 3 saptamani, decat ca o voi ridica mai repede cu vreo luna
                        in rest nu cred sa fie vreo problema (sper)

                        Comment


                        • @panselin4: De la ce dealer o ridici?

                          Comment


                          • automarcus

                            Comment


                            • - pai nu sunt nerabdtator, o sa comand alta. Da la stepway e o singura optiune la diesel nu prea ai cepune/scoate de pe ea. Mi-e sa nu fi fost de test drive
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu exista nici o diferenta intre pe stoc si comanda. Si eu am luat una care era pe stoc de 2 zile ca nu vroiam sa astept o luna si jumatate pana sa vina aceeasi masina care o vroiam, dar gris platine.

                                La stoc e doar posibilitatea sa nu gasesti configuratia ce o doresti tu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google