Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi dimineață, am văzut pe șoseaua viilor, noul clio de probe, ne camuflat, alb și cu numere de Argeș roșii. L-am văzut iar din spate, apoi s-a pus un duster în fata mea. Am făcut dreapta pe istrati și ne-am despărțit.

    Comment


    • Noul Clio cred ca gen 5 e la vinzare in sourum de la 11900 euroi, probe necamuflat poate cineva s-a imroprietarit cu asa ceva !

      Comment


      • Da l am vazut si eu in showroom acum câteva zile, chiar m am urcat in el
        arata mult mai bine noul clio fata de cel anterior, mai ales la interior, la șofer
        probabil un salt asemănător va avea si sandero 3 si logan 3, față de generația actuală

        Comment


        • Noul Clio vine cu niste preturi waw, un tce100 cu niste dotari de bun simt (departe de full - tot ce se poate pune pe acest model) este in jur de 16.000euro.

          Pretul e aproape similar cu un Megane dotat similar.
          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

          Comment


          • Am vazut si eu unul azi, tot Tce 100, masina de showroom pret "promotional" 17100€!

            Comment


            • Am văzut în cartier noul logan steapway
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 5 photos.

              Comment


              • Am văzut în cartier noul logan steapway
                You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 5 photos.

                Comment


                • Am văzut în cartier noul logan steapway
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 5 photos.

                  Comment


                  • Am văzut în cartier noul logan steapway
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 5 photos.

                    Comment


                    • Am trimis postul de mai multe ori, datorită telefonului cu internet care merge greu
                      rog un moderator sa șteargă posturile duble, multumesc frumos

                      Comment


                      • Si eu care am crezut ca ai vazut masina de mai multe ori si ai facut poze de fiecare data.

                        Comment


                        • Originally posted by DannyMC View Post
                          Am vazut si eu unul azi, tot Tce 100, masina de showroom pret "promotional" 17100€!
                          Cu banii astia iti cumperi Duster.

                          Comment


                          • Un Duster benzinar cu destul de multe dotari chiar....

                            Comment


                            • Am facut comanda si platit avansul pentru un Logan Stepway 0.9 TCE pe data de 8 ianuarie. Am primit data estimata de livrare 15 februarie de la dealer. Sa ma astept la intarzieri ? A mai comandat cineva in aceasta perioada ?

                              Comment


                              • Ce culoare ai ales si ce optiuni (daca este cazul)?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google