Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A pus cineva tempered glass ?

    Comment


    • Nu cred ca mai functioneaza touch -ul cu Glass la nav


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Momentan am navi in portbagaj că aștept și camera când o să montez navi o să pun o folie de telefon ( am de la alte aparate mai vechi rămase) și o să văd dacă funcționează. Am găsit pe Ali , dar este destul de scumpă spun eu 12-15$. Poate a mai incercat altcineva si îmi spune să nu mai pierd timpul. Mulțumesc

        Comment


        • Cauta pe ebay - găsești la nemți folie special tăiată pt medianav un pachet de 6 folii cu 6 euro

          Comment


          • Pe amazon.com.uk costa 18 lei 6 folii, cu tot cu transport. Vrea cineva?
            Last edited by Crs. Sandel; 22 April 2017, 14:28.

            Comment


            • Eu am comandat asta de pe amazon.de , 6€ cu transport.
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                Pe amazon.com.uk costa 18 lei 6 folii, cu tot cu transport. Vrea cineva?
                Eu. Mulțumesc

                Comment


                • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                  Pe amazon.com.uk costa 18 lei 6 folii, cu tot cu transport. Vrea cineva?
                  Costul este cu livrare in Romania? Acolo apare livrare UK. Se livreaz direct acas? Nu am mai cumptat de acolo si nu stiu. Mulumesc!

                  Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Vedeți că și pe Amazon.de este la fel. De venit coletul vine din Germania, eu am comandat după Franța, Anglia și toate coletele au fost trimise din Germania.

                    Comment


                    • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                      Pe amazon.com.uk costa 18 lei 6 folii, cu tot cu transport. Vrea cineva?
                      Ca sa raspund tuturor. Eu iau 2, mi-a mai dat cineva mesaj cum ca vrea tot 2. De preferat este sa fiti din Bucuresti sau sa aveti drum pe aici, nu de alta, dar am o fobie de posta din cauza ca se sta mult la coada. Dati-mi mesaj in privat.

                      emilnicu, nu am luat niciodata de pe amazon. Trebuie sa existe o prima data.

                      Update: am dat comanda. 2 folii nu sunt date. Dati PM. Ms!
                      Last edited by Crs. Sandel; 22 April 2017, 22:15.

                      Comment


                      • A fobie dar vezi că pachetul vine cu posta română

                        Comment


                        • 99% dintre colete imi vin acasa. Restul de 1% sunt coletele de dimensiuni mari, pe care postasul nu le poate lua. Fiind niste folii, ma astept sa le gasesc in cutia postala.

                          Comment


                          • MediaNav Evo cu 7.0.5 are sau nu DAB ?....ca eu am doar FM si AM, desi in manual zice ca are.

                            Comment


                            • Până la urmă ce face multiplexor ul? Mulțumesc

                              Comment


                              • Explicatia simpla: Un MUX (multiplexor) primeste date de la mai multe surse si le pune pe o singura iesire in functie de anumite reguli. In cazul MediaNav vrei de la ECU, date transmise pe CAN, sa directionezi doar anumite informatii catre MediaNav, pe pinul dedicat din conector. (Banuiesc ca asta face multiplexorul in cazul de fata).
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google