Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poza cameră
    Attached Files

    Comment


    • Cand mai vindeti CD de logan mai dati de veste pe Aici
      Multumesc


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Originally posted by dl_dr25 View Post
      Poza camer


      Unde se prinde camera asta ?
      Nu era mai OK aia cu tot cu lampa de numar?


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by stoicanu; 27 April 2017, 14:16. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • În bară, între lămpile pt Nr. ( exista locaș special acolo), am acolo un "dop" care il înlocuiesc cu camera. Eu spun că este mai ok fiindcă nu tăi și nu modific nimic, am mai dat și 85 lei cu tot cu cablu și papuci.

        Comment


        • Eu vand...

          Comment


          • Nu am stiut ca exista un dop
            Dat stiu ca sunt lampi de numar care au camera integrata


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • "710 lei navi + 85 lei camera"

              Se poate spune de unde le-ai cumparat? La camera ai primit si cablurile?

              Pt DAB se gaseste un cablu care imparte semnalul din antena catre mufele FM si DAB


              Trimis de pe al meu F5321 folosind Tapatalk
              Last edited by calinx; 27 April 2017, 19:04.

              Comment


              • Originally posted by dl_dr25 View Post
                Poza camer
                Link ..ceva?!Mersi

                Comment


                • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                  Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                  Acestea sunt anunțurile, sper sa va fie de folos.
                  La camera am primit și cablul cu mufa + papuci și instrucțiuni de montaj

                  Comment


                  • Sfatul meu pt navigatie este sa-l contactati pe colegul "planetara".Eu de la el am cumparat!

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post
                      Nu am stiut ca exista un dop
                      Dat stiu ca sunt lampi de numar care au camera integrata


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Asta e valabila la noi (L2 PH1) Flo.
                      La L2 PH2 nu prea merge pentru ca, fiind doua lampi la numar, nu prea poti aplasa centrat camera cu lampa. Plus ca la PH2 exista predecupare in bara.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Acum am mai inteles ceva
                        Chiar nu am observat ca la L2 PH2 are doua lampi la numar
                        Multumesc @M.FLORIN


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca sunt interesati am si eu la vanzare navigatii LG Media Nav 1 si 2 ( Evolution ) si camera de marsarier. Bineinteles ca sunt deja actualizate pe 2016.Q4 si cu functii activate: Player Video, Camera Marsarier, Radio DAB, Radio AHA, RES - remote engine start. Camere am si originale si aftermarket.
                          Detalii pe PM.
                          Naviom.

                          Comment


                          • Salutări. Vreau să cumpăr ”MediaNav”, am văzut pe diferite site-uri cu oferte. Voiam să vă întreb, vreau să cumpăr modelul nou ”MEdia Nav Evolution), cum îmi pot da seama că este cel nou și că nu este prima versiune? Este ceva schimbat fizic (arată altfel), sau doar software? Vă mulțumesc.
                            noni007, cam la ce preț sunt de vânzare? Cum este montată camera din fabrică, de ”Dacia”? Am văzut în unele prezentări că este montată unde este sigla ”Dacia” (dându-se o gaură). Mulțumesc.

                            Comment


                            • Originally posted by noni007 View Post
                              Daca sunt interesati am si eu la vanzare navigatii LG Media Nav 1 si 2 ( Evolution ) si camera de marsarier. Bineinteles ca sunt deja actualizate pe 2016.Q4 si cu functii activate: Player Video, Camera Marsarier, Radio DAB, Radio AHA, RES - remote engine start. Camere am si originale si aftermarket.
                              Detalii pe PM.
                              Poate ne explici și noua dacă ești amabil ce facem cu funcția RES dacă nu avem cheie cu 3 butoane. Din cate știu eu nu funcționează.
                              Mulțumesc

                              Comment


                              • Ce am primit și eu de tatăl forum ului
                                " te uiti pe etichetă, în partea dreaptă ai SW ver:
                                1.x.x, 2.x.x, 3.x.x, 4.x.x e Medianav simplu
                                5.x.x, 6.x.x,7.x.x, 8.x.x e Medianav Evolution
                                Antena gps e la fel, cablu cam de 50cm îmbrăacat în burete"
                                Iar referitor la cameră, din ce am observat sunt 2 modele de fabrică:
                                1. Prin găurire în sigla de la portbagaj
                                2. Modelul cum il am eu , in bară în locaș dedicat.
                                Dacă am greșit să mă corecteze cineva.

                                Versiunea 8 am înțeles că urmează să apară
                                Last edited by dl_dr25; 29 April 2017, 10:21. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google