Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulţumesc pentru informaţii. Există cineva în Iaşi care montează chestiile astea?

    Comment


    • Am si eu o intrebare:
      Aici scie ca are Aha si poate fi folosit Siri prin comenzi vocale .
      Daca masina pe configuratia de Romania vine fara oare merg reclamati la OPC/ instanta (daca esti PJ )pentru reclama mincinoasa?
      Last edited by proteinman; 1 June 2017, 17:46.

      Comment


      • Şi persoana fizică poţi merge în instantă, dacă ai bani de cheltuit pe avocaţi

        Chestiile alea de care spui se activează fără probleme, instanţe, procese, OPC ş.a.m.d. cu un laptop şi un soft. Doar ca să ştii.

        Comment


        • Programul "Aha" este "Aha radio app"?

          Comment




          • @proteinman
            Dacă ai SERAHA pe factură ai aha dacă nu nu. Înainte să faci scandal te asiguri că ai telefon în lista de telefoane compatibile

            Și nu e activabil foarte ușor, indiferent de ce scriu unii
            Last edited by t0rquemada; 1 June 2017, 22:10.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Mulțumesc, t0rquemada (Bogdan).

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                http://www.aharadio.com/what-is-aha

                @proteinman
                Dacă ai SERAHA pe factură ai aha dacă nu nu. Înainte să faci scandal te asiguri că ai telefon în lista de telefoane compatibile

                Și nu e activabil foarte ușor, indiferent de ce scriu unii
                Da, e chiar destul de uşor de activat, domnu` lolo are un tutorial doar franceza trebuie să o ştii, în rest acolo chiar te ajuta lumea cu info reale nu minciuni/prostii/aiureli

                Comment


                • Încearcă scamatoria fără a modifica sistemul (downgrade) să vedem dacă îți merge.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Am pe cine întreba dacă voi avea nevoie, tu să fi liniştit !

                    Comment


                    • Aveți idee cam cât costă montarea camerei pentru marșarier la "Dacia" (mai exact, la Meridian Sud)? Camera originală "Dacia". Mulțumesc. Și, pentru cei care au camera montată unde este sigla, cum se vede în comparație cu cea de la numărul de înmatriculare (acoperă o arie mai mare?)?

                      Comment


                      • Originally posted by Danis702000 View Post
                        Avei idee cam cât cost montarea camerei pentru mararier la "Dacia" (mai exact, la Meridian Sud)? Camera original "Dacia". Mulumesc. i, pentru cei care au camera montat unde este sigla, cum se vede în comparaie cu cea de la numrul de înmatriculare (acoper o arie mai mare?)?
                        294 de lei manopera de montare la Meridian Sud

                        Trimis de pe al meu F5321 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Exista ceva instructiuni in romana sau engleza despre cum se poate instala medi@update ?
                          Din ce am citit pe aici pare a fi exact ce trebuie, ma intereseaza doar sa actualizez hartile si eventual sa am un meniu mai "fashion"...
                          Daca se poate sa ma ajutati cu niste informatii, as fi recunoscator...

                          Comment


                          • Știe cineva de unde pot cumpăra o mufă adaptoare fakra( care să lege ieșirea de antena clasică și dab pe firul de ce merge la antena ) pt navi, dar să nu coste mai mult de 65 lei ? Mulțumesc

                            Comment


                            • Imi poate spune si mie cineva cum se aude acest Media Nav pe varianta Laureate, am cautat pe mai multe pagini dar nu am gasit! Multumesc !

                              Comment


                              • Salut, robert.bar! Pot să îți spun cum se aude față de "casetofonul 2DIN", pe care l-am schimbat cu "Media Nav Evo". Se aude ceva mai bine (am "Laureate" din 2014), sunetele sunt mai clare, basul puțin mai puternic. În rest, nu știu ce să spun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google