Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ViperX Care e prețul pentru kit-ul Focal Music Drive? Suna interesant...

    Comment


    • Greu căutatul...



      sursa
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Multumesc mult de informatie, pacat ca nu le includ ca optionale la cumparare, le bagai acolo pe credit, se simteau mai putin... Din punctul meu de vedere cele standard se aud decent, dar la volum mai mare incep sa distorsioneze la frecventele joase si nu e vorba de volum la maxim... Le-am pus in planul de upgrade...

        Comment


        • Eu cred ca poti sa le ceri direct ca optionale cand iti iei masina noua si platesti doar diferenta (cum e si cu MediaNav-ul fata de radio-mp3), doar ca nimeni nu-ti zice de ele.
          Nici ei nu stiu de ele, sunt slab pregatiti, a trebuit sa le dau codul de produs... noroc cu t0rquemada.

          Sent from my SM-G920F using Tapatalk

          Comment


          • @t0rquemada
            Unde vin montate tweeter-ele la varianta cu ele separate de difuzor?

            Comment


            • E ciudat, daca ai putea sa le comanzi optionale de ce nu zice niciun dealer nimic? Doar interesul lor este sa vanda cat mai scump masina nu?

              Comment


              • Nu-s pe configurator deci nu pot fi optionale, m-am uitat selectiv si pe pagini din alte tari. Dar inainte de livrare pe mine m-au intrebat daca doresc sa mi se monteze accesorii originale suplimentare. Doar ca platesti tot atat ca daca le-ai lua dupa aceea si le platesti separat, nu le poti include in creditul pentru masina de exemplu. Eu doream carlig de remorcare si mi-au spus ca o pot livra direct cu carligul montat si mi-l factureaza. Cu siguranta la fel e si cu seturile astea de difuzoare.

                Cu tweeter-ele ma gandesc ca sunt modele care au si care nu au si in functie de asta alegi kit-ul cu sau fara ele. Dar care au si care nu, colegii nostri mai informati stiu sigur... O sa ma uit pe Prestige daca are tweeter-e, daca asta n-are probabil niciuna din Romania nu are.

                Comment


                • Exista thread dedicat pentru difuzoare. Ar fi indicat sa-l folositi:

                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Pe bord langa stalpul fata
                    Attached Files

                    Comment


                    • Super, e bine ca e thread separat, sigur sunt multe idei acolo. Am promis ca ma uit, Prestige nu are tweeter-e pe stalpul fata.

                      Comment


                      • Pt DAB, cost 70 lei cu transport
                        Attached Files

                        Comment


                        • Salutare.Am si eu o intrebare: un dvd navi aftermarket mai ieftin stie cineva? Pt logan 2013....am gasit un site Wish.com si au o gramada de navigatii ieftine dar nu gasesc pt logan...in schimb am gasit pe aliexpres dar mai scumpe ....si avantaju pe wish e ca il primesti repede si fara taxe vamale....

                          Comment


                          • Originally posted by dl_dr25 View Post
                            Pt DAB, cost 70 lei cu transport
                            Se poate un link, te rog?
                            "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                            Comment


                            • 4CARMEDIA AD.ANT.N11 | Adaptor antenă; Fakra soclu x2,Fakra mufă; 0,25m; VW; MFD2 - Produs disponibil la Transfer Multisort Elektronik. Consultaţi oferta noastră bogată.

                              Dar observ că nu prinde bine radio ( asta și înainte de montarea acestui cablu), de unde poate să fie + că nu văd nimic cu dab , trebuie ceva activat ???

                              Comment


                              • Trebuie antenă activă DAB, iar conectica fakra e color coded, turcuaz nu e pentru radio/DAB
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google