Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am pus 2017Q3 peste 2017Q2, bineânţeles fw modificat în evosupermod

    Comment


    • Cred ca ar fi bine de acum inainte sa mentionam ce fel de "agregat" avem in dotare, adica in garantie sau nu - soft original sau hacuit.

      Comment


      • Mdea..asa e. Eu vorbesc de oficial.

        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

        Comment


        • Sau pus pe genunchi, în ultima perioadă am avut 4 nefericiți ce au fost țepuiți cu Medianav-uri simple cu soft de Evolution vândute ca Medianav Evolution
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Si care ar fi diferenta intre Medianav simplu cu soft de Evolution si Medianav Evolution? Sper ca nu supar pe nimeni cu intrebarea mea.

            Comment


            • User.ul Dacia de pe olx vinde media nav simplu su soft de evo si evident la pret de evo...eu sunt unul din cei care s.au ars

              Comment


              • Originally posted by t1b1m View Post
                A reusit cineva sa puna 2017Q2 ? la mine la free updates apare tot 2016Q4. As fi inca in cele 90 de zile de gratie. 2017Q2 apare doar pe bani.
                Asa imi apare si mie. Nu ma lasa sa fac update la 2017Q2 desi prima fixare a GPS-ului imi apare 9.09 deci sunt inca in cele 90 de zile. Se pare ca nu se poate face decat un update de harti in perioada asta. Si cum noi am facut update la 2016Q4 nu primim gratis si 2017Q2.

                Comment


                • Eram curios daca este cineva care a facut primul update cu 2017q2. Poate tot 2016q4 figureaza la update si la restu. Sunt o gramada pe forum care au facut mai mult de un update la harti in 90 zile din cate am citit.

                  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                  Oare am pretentii prea mari ca strada pe care locuiesc si este asfaltata de 5 ani, macar la vers. 2017q2 sa apara asfaltata ?

                  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                  Last edited by t1b1m; 23 November 2017, 14:47. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • apare în 2017Q3, garantat !

                    Comment


                    • Legal nu se poate face decat o singura actualizare gratuita a hartilor. Scrie si in manualul MediaNav, apare si pe site. Repet, legal. De aceea este recomandat ca aceasta actualizare sa o faceti cat mai aproape de expirarea termenului de 90 de zile. Cine a putut sa faca mai multe actualizari ori a piratat, ori a cumparat.

                      Comment


                      • Ce imi recomandati?
                        Am hartile 2014 Q4, masina luata in martie 2017. As vrea sa le actualizez dar nu stiu daca se merita sa platesc. Sunt schimbari mari? Luna viitoare vrea sa plec din tara in concediu

                        Comment


                        • Mergi prin tari non-EU unde roaming-ul costa mult?

                          Bineinteles ca sunt diferente intre 2014-2017, vorbim totusi de 3 ani aproape.
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • Doar Ungaria si Austria (Viena), atat. Varianta cea mai buna pentru update ar fi cumpararea pachetului de pe site-ul oficial?

                            Comment


                            • Bani cam aruncati parerea mea.

                              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by danut.benghiu View Post
                                Doar Ungaria si Austria (Viena), atat. Varianta cea mai buna pentru update ar fi cumpararea pachetului de pe site-ul oficial?
                                Cea legala da.

                                Dar pentru traseul acesta eu as folosi telefonul dar acum depinde si de cantitatea de date ce o ai disponibila pentru roaming.
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google