Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Esti Toma necredinciosu.
    Ai masurat cm3 la masina sa vezi daca chiar are atat cat scrie?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by skd_ozenel View Post
      chiar scoate? a desfacut cineva sa se uite sau se stie ce integrat e?
      Normal ca se știe. A postat Torq cu ceva pagini mai in urma. Nu trebuie sa desfaci nimic, exista specificații tehnice
      My Ride sigpic

      Comment


      • @skd_ozenel Iar "bati campii cu gratie".
        Oare ce avem noi aici:
        si o pagina din manualul de service
        Attached Files
        Last edited by t0rquemada; 7 July 2014, 15:55.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • cu ce am batut campii cu gratie? stai ca nu inteleg? pentru ca am intrebat daca a fost desfacuta unitatea si ce integrat e in ea? ma faci sa rad. bine de tot.

          Comment


          • Nu ai batut campii cu nimic dar e o intrebare care nu isi are locul.
            Te intreb si eu pe tine ai numarat pixeli la telefon sa vezi daca sunt toti sau daca are milioanele de culori care spun astia?
            Banuiesc ca nu.
            Si in ziua de azi cel mai de jos CD dupa piata are 45 w.
            sigpic

            Comment


            • cum adica nu isi are locul? doamneee.... din categoria 'ba... asa spune noi!'? crede si nu cerceta?
              eu va cred ca modul asta de a aborda problema e perfect valabil dupa bloc, dar dupa mintea mea, nu. toti producatorii de pe piata se lauda. de aia intrebam ce integrat e. sa vedem si noi (sau sa vad si eu) care e adevarul.
              ce siguranta are medianavul? tot 10A cumva?

              Comment


              • Iti spun de ce: citesti topicul (urile) pe sarite.

                MediaNAV- ul are siguranta principala de 15A, sigurantale secundare fiind de 5A(IGN) si 7,5A (Acc).

                P.S. Pozele cu un MediaNAV desfacut, inclusiv cu finalul audio, se gasesc DACA stii sa cauti. La fel si manualul de service(da asta e pe bani).

                Prima mentionare a TDF8546
                Last edited by t0rquemada; 7 July 2014, 19:52. Reason: Automerged Doublepost
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Nu ai cu cine asa ca te mai obosi.
                  sigpic

                  Comment


                  • oau, imi cer scuze ca v-am deranjat...nu inteleg de ce luati asa foc de la o simpla intrebare... pentru ca vede lumea ce calitate minunata are in(te)gratul?

                    Comment


                    • Si acum pe cine tragem la raspundere pe Dacia sau pe LG.
                      Acum vrem harman kardon pe o amarata de Dacie
                      sigpic

                      Comment


                      • Avem deja ! JBL by Harman ;)
                        Attached Files
                        Last edited by Madutzu25; 7 July 2014, 21:31.
                        My Ride sigpic

                        Comment


                        • Sa revenim la topic
                          Am observat ca odată cu creșterea volumului intensitatea bas-ului scade. Daca îmi amintesc bine, mentionase Torq intr-un post mai vechi chestia asta.
                          Cu volum la max se aude clar, fără distorsiuni, insa parca se aud doar medii si înalte. Am încercat cu setări maxime la bass din equalizer, ca rezultat o mica accentuare a nivelului de bas.
                          In concluzie, pentru un sunet ok e nevoie si de un mic subwoofer
                          My Ride sigpic

                          Comment


                          • Te lasam pe tine sa testezi si ne spui cum merge.
                            Am o statie de amplificare JBL care sta degeaba si astepata sa fie montata pe masina
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu gasesc acum postul lui Alexander(Menavrus) dar el a spus asa: volum mic = bass mare, volum mare = bass min, daca nu ma insel pragul era intre 16 si 18.

                              Si acum un mic pont: dac faci streaming pe bluetooth, iar telefonul(aplicatia) are egalizator, poti umbla de acolo, efectele se aud - chestia chiar e testata aceeasi piesa de pe stick o am si pe telefon.

                              Intereseaza pe cineva un subwoofer de portbagaj, de montat in locul rotii de rezerva la Logan II? Am desene exacte.
                              Last edited by t0rquemada; 7 July 2014, 21:37. Reason: Automerged Doublepost
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Pai mai bine spune cu sa il legam ca eu il pun si in portbagaj.
                                De unde iau iesire audio neamplificata?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google