Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si al meu face dar nu m-am stresat, detaliu prea mic, si alea de ML fac, asta ca o paranteza
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • Mai ai rabdare, pana ajunge acvariu mai este, poti pune pesti fluorescenti, sa vezi efect de tuning.

      trimis de pe mobil
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • asa am patit si eu,daca se aduna apa sau ramane condensul,oare se schimba pe garantie ?

        Comment


        • http://www2.gandul.info/auto/dacia-r...mania-15058666

          Comment


          • Acum am citit si eu stirea, insa nu am gasit nimic pe pagina Dacia.ro sau daciagroup.ro

            Nu am inteles nici care loturi de masini sunt vizate.
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Hmm...eu mai constat cand franez la viteza mica, in momentul cand masina se opreste o bataie(clanc) in dreapta fata. Ar putea fi problema de la bieleta? Ca atunci le voi face o vizita la baietii veseli de la dacia.
              Last edited by bogdan_cj; 10 February 2016, 12:12.

              Comment


              • 99% e vorba de masini fabricate dupa 08/2015, pentru cele mai vechi nu era niciun ots
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Si de unde stim exact care masini trebuie rechemate?cum aflm?

                  Comment


                  • Probabil cand te duci la revizie te instiinteaza
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by FloNick View Post
                      Si de unde stim exact care masini trebuie rechemate?cum aflm?
                      Sau suni la "Vocea clientului" și întrebi. Dai doar seria de șasiu și te caută în bază de date.
                      Prowd of my new wheels!

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan_cj View Post
                        Hmm...eu mai constat cand franez la viteza mica, in momentul cand masina se opreste o bataie(clanc) in dreapta fata. Ar putea fi problema de la bieleta? Ca atunci le voi face o vizita la baietii veseli de la dacia.
                        asa si la mine,uneori la viteza mica cand franez parca se aude ceva.
                        Ma gandeam ca mi se pare,totusi e noua,abia am facut 5000 de km :P

                        Comment


                        • la fel si la mine.1200 km.

                          Comment


                          • Pai si nu este prea târziu?

                            Comment


                            • Mda, am primit instiintarea in My Dacia...

                              Diesel Laureate 1.5 dCi 90CP E6

                              Din data de 10 FEBRUARIE 2016 numarul VIN al vehiculului dvs. UU17S.... face obiectul unei campanii de rechemare în service.

                              Alertă N° : 0C7T
                              Renault a décelé, dans des conditions exceptionnelles, un risque de désaccouplement au niveau des biellettes axiales de direction. Cet incident est susceptible de mettre en cause votre sécurité. Dans un but préventif, l'intervention consiste ŕ procéder gracieusement, au contrôle, et si nécessaire, au remplacement des biellettes axiales de direction.


                              Masina este fabricata in noiembrie 2015. Nu troncane nimic, totul merge bine, am deja cca 8000 km. O sa va tin la curent! ;)

                              Comment


                              • Pe mine m-au sunat de la Dacia acum vreo doua-trei saptamani sa faca un sondaj de opinie si sa ma programeze la o revizie gratuita. O avea vreo legatura? M-am programat pt vineri...

                                Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google