Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu acel spoiler de pe bara garda masini in fata a ajuns la acelas nivel cu pragurile.

    Banuiesc ca nu mai arunca toata mizeria pe la scutul de la motor si pe la roti cu acele spoilere.
    Last edited by stoicanu; 6 February 2014, 16:33. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • stoicanu ,salut ai cumva codul de stergatoare valeo revolution ?

      Comment


      • Nu stiu dar pot afla.

        Nu prea gasesti Valeo Revolutio la dimensiunile alea dor poti lua Silencio care sunt la fel de bune.

        Am scris dupa tine , de fapt sunt Evolution.
        Last edited by stoicanu; 7 February 2014, 10:37. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • ok vezi daca imi gasesti acea buza sub spoiler la 160 ron si cele 2 deflectoaare de la roti sa mi le comanzi si mie.

          Comment


          • Conducta aer la locurile spate Logan II dreapta 279304511R
            Conducta aer la locurile spate Logan II stanga 279318256R
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Ce numar au in desen reperele?
              Ma intereseaza si pe mine catalogul asta de piese.
              Poate fi gasit undeva online.
              sigpic

              Comment


              • Par a fi piesele numerotate cu 1 si 2, daca sunt aceleasi ca la logan 1.

                Comment


                • Reperele sunt 1 si 2. Printul e din Dialogys. Piesele le-am gasit doar la rusi.
                  NU sunt identice cu Logan I

                  P.S. Comenzi automate climatizare 150euro, calculator climatizare 147euro.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Si bine inteles m-am apucat de demontat.
                    Am gasit logul unde trebuie sa vina acele conducte.
                    Acum am inteles dece se incinge consola centrala inferioara asa tare, acolo nu exista nici un capac.
                    Maine fac sapaturi sa vad daca se pot comanda in romania.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si fotografia cu pricina.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Si inca una.
                        Nu pot incarca decat o singura poza motiv pentru care fac mai multe posturi.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • I-ai pus gand rau.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by stoicanu View Post
                            Si bine inteles m-am apucat de demontat.
                            Am gasit logul unde trebuie sa vina acele conducte.
                            Acum am inteles dece se incinge consola centrala inferioara asa tare, acolo nu exista nici un capac.
                            Maine fac sapaturi sa vad daca se pot comanda in romania.
                            Si daca gasesti sa dai comanda te rog comanda direct doua seturi ... vreau si eu unul in caz ca gasesti
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Te rog sa ne dai cateva detalii ca sunt interesat si eu de acele conducte.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Reperele sunt 1 si 2. Printul e din Dialogys. Piesele le-am gasit doar la rusi.
                                NU sunt identice cu Logan I

                                P.S. Comenzi automate climatizare 150euro, calculator climatizare 147euro.
                                Adica 300 de euro si ai climatronic ? ... sau aici nu sunt incluse chiar toate reperele necesare ?

                                Originally posted by MihaiiahiM View Post
                                Te rog sa ne dai cateva detalii ca sunt interesat si eu de acele conducte.
                                Poate dupa codurile de produs gasesti ceva pe la tineprin zona ...
                                Last edited by M.FLORIN; 9 February 2014, 19:45. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google