Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gil26
    replied
    Salut, informatii, detalii, experiente despre montaj lampa torpedou gasesti destule si pe acest forum doar ca ex:
    aici: https://www.loganclub.ro/forum/lucruri-generale/tutoriale-cum-sa-iti-faci-singur/40977-cum-sa-iti-pui-lumina-in-torpedou#post40977
    ori aici: https://www.loganclub.ro/forum/lucru...rpedo#post3214
    sau un tutorial al lui Cristi: https://www.tutorialelogan.ro/2010/1...rigine-in.html
    etc. …

    Atasez totusi doar ca info si cateva capturi, poate sunt de folos, sau altor colegi de forum:

    Attached Files
    Last edited by Gil26; 15 March 2024, 22:12.

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Un tip de lampa ce ar putea fi montata in torpedou?Multumesc

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Salut,
    Stie cineva daca pentru suportul multifunctional 7711785944 exista accesoriu pentru suport tableta ? Am vazut ca este umeras, carlig si masuta.
    Am deja umerasele, implicit si suportul, si nu vreau sa iau inca un suport separat pentru tableta, adica sa demontez ce este deja.

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Pe Logan II ph1 poți pune doar faruri de SL10(vezi poza cu Renault Logan, sunt aceleași faruri), dacă vrei faruri de Logan II ph2 trebuie tot, faruri, bară, grile, toate plasticele de sub bară
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Florentin89
    replied
    Originally posted by t0rquemada View Post
    Realizezi că nu ai facelift ci Logan II ph2 (phase deux = faza doi), iar diferența între ph1 și ph2 e doar la faruri și stopuri, restul e la fel

    Set de perdelute ai pe original, peste 100euro pentru 2 geamuri+lunetă
    Salutare,

    Dacă s-a mai întrebat, îmi cer scuze anticipat.
    Farurile de logan Ph2, se pot monta pe Ph1? Dacă da, ar trebui făcute modificări ceva?

    Sănătate și mulțumesc pentru răspuns

    Leave a comment:


  • vali2008
    replied
    Anditu, s-a discutat..dar nimeni nu a reusit nici la modelul vechi (ceva de calitate), cu atat mai putin la cel nou (logan 2 ph2)..ne bucuram de ceea ce avem..

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Sounds good. Doesnt work!

    Leave a comment:


  • anditu
    replied
    As vrea sa schimb cheia cu una tip briceag. Stie cineva unde pot face treaba asta?

    Leave a comment:


  • Silviu
    replied
    Alea sigur nu racesc poate doar iarna o sa incalzeasca ceva ... :-)

    Site-ul ala mi se pare foarte dubios. Vezi jos la comentarii pozele celor care se presupune ca au comentat ca sunt fake-uri (imaginile se gasesc de cumparat).

    Leave a comment:


  • Dan Eugen
    replied
    Că tot de vorbea mai sus de răcoare, ce părere aveți de astea? Oare sunt eficiente pentru cei fără aer condiționat?

    Leave a comment:


  • Danis702000
    replied
    Cunoașteți cumva ce cod (și preț) au ornamentele pentru aripi față ("Set protecții de aripi față Dacia Logan")? Mulțumesc.

    Leave a comment:


  • Silica
    replied
    Raul de miscare apare la neconcordanta dintre informatiile pe care le transmite receptorul vestibular si cel vizual. (Cu perdelute, copii simt deplasarea transmisa de ap. vestibular dar nu percep miscare prin receptorul vizual).

    Leave a comment:


  • McDan
    replied
    pe olx gasesti la 100-110 lei set de 5 buc. (4 laterale (1 geam mic + una geam mare) + 1 luneta)

    Leave a comment:


  • dangun03
    replied
    Legat de perdelute o remarca personala: copiii mei au avut rau de masina cat am avut perdelute. Dup ce le-am dat jos au scapat de rau. Cu geamuri colorate nu au avut nici o problema. Se pare ca perdelutele dau o senzatie de rau din cauza gaurelelor din ele.

    Sent from my P780 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Realizezi că nu ai facelift ci Logan II ph2 (phase deux = faza doi), iar diferența între ph1 și ph2 e doar la faruri și stopuri, restul e la fel

    Set de perdelute ai pe original, peste 100euro pentru 2 geamuri+lunetă

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google