Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • horatiuc
    replied
    Știe cineva dacă cârligul de remorcare original montat în reprezentanță are ceva special, de genul că se montează la instalația electrică cu mufe speciale, sau se montează exact ca orice alt cârlig, prin sertizare pe cablurile de la lămpile spate? Ei cer 1400 lei pe unul iar pe la cei ce montează așa ceva costă cam 800, diferența e destul de mare și mă întreb dacă e ceva în plus la cel original ce să merite.

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Da,exista.nu are cod.cauta pe forum.

    Leave a comment:


  • jj_
    replied
    Exista carenaj aripa(ca cel de fata sa protejeje toata aripa ) spate logan 2 fab.2013 -prezent ???
    Un cod piesa. Ms

    Leave a comment:


  • Cris59
    replied
    Intrebare: A reusit cineva sa conecteze o camera video auto la Medianav folosind doar intrarile accesibile pe fata ?

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Originally posted by Cris59 View Post
    Scuze !
    E vorba de set protectie praguri interioare.
    Nu a aparut setul complet - fata/spate praguri.
    In plus setul pentru prragurile fata s-a scumpit exagerat. Au aparut ceva protectii pentru tunelul median - partile din fata la sofer si pasager.

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Gugu21 pune un link te rog

    Leave a comment:


  • Cris59
    replied
    Scuze !
    E vorba de set protectie praguri interioare.

    Leave a comment:


  • GuGu21
    replied
    despre ce set vorbesti ? Vorba unui coleg, nu avem globul de cristal ... Ultima postare aici a fost 30 Iunie 2016 ...

    Leave a comment:


  • Cris59
    replied
    A aparut setul complet pentru Logan 2 ?

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Am uitat sa precizez ceva important, pt siguranta, se monteaza cat mai aproape de sursa de alimentare....
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    In primul rand nu am incredere in el ca este fiabil, in al doilea rand se gasesc mufe mama bricheta tip panou, AICI, suport siguranta auto pe fir , suport releu auto, releu auto.
    Schema este usor de facut, bobina releului o alimentezi de la mufa mama bricheta a masinii (eventual printr-un buton), restul alimentarii prin contactele n.d. ale releului, siguranta 20A, baterie. Foloseste cablu instal electrice multifilar de cel putin 1.5 - 2,5 mm.
    Cum vrei sa faci tu, ai numai 4A disponibili, cu riscurile de face mult rau la instalatia masinii.
    Last edited by Oti; 30 June 2016, 08:53.

    Leave a comment:


  • epuru
    replied
    Ma bate gandul sa cumpar produsul de mai jos si sa-l montez undeva jos intre scaune sau pe la baza cotierei ca sa deserveasca locurile din spate si o eventuala lada frigorifica auto aflata in portbagaj (cu firul tras printre segmentele banchetei). Imi place ca pe langa portul USB si bricheta are si un intrerupator si o siguranta pe cablu de +.



    Cum as putea face alimentarea? S-ar putea in continuare din firele brichetei originale ale masinii si sa vin cu cablul prin tunelul franei de mana? Ar face fata instalatia brichetei originale?
    Sau ar fi mai bine direct de la bornele bateriei? (In acest caz ar trebui prelungit firul deoarece are doar 1,2m.

    Ce parere aveti de produsul din link?
    Last edited by epuru; 29 June 2016, 23:24.

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Așa arata tava de portbagaj.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Nu sunt treburile mele. Se găsește la Dedeman.

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    E best buy. Am inteles. Ma scuzi ca m-am bagat peste treburile tale

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google