Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ady_dragan
    replied
    Cotiera de Kaufland trebuie vazut cat e de calitativa. Eu am pus o cotiera de 70 lei si contrar cu ce zic unii de cotiera originala la peste 300 lei cred ca este un compromis destul de avantajos. Atasez niste poze sa va faceti o impresie
    Attached Files

    Leave a comment:


  • aris86
    replied
    Originally posted by t0rquemada View Post
    Dacă o cauți pe net o găsești azi la 325RON.

    Se montează destul de ușor dacă știi ce faci, dar atenție, e cam nedemontabilă deci, dacă vrei tubulatură pasageri spate trebuie montată înainte de a monta cotiera.
    Se poate demonta, dar este mai dificil, este recomandat înainte sa pui tubulatura si apoi cotieră.

    Leave a comment:


  • GuGu21
    replied
    eu nu cred ca rusii dau teapa, slabe sanse sa fie asa. Si chiar daca s-ar intampla sa fie ceva in neregula cu produsul, sunt sigur ca imediat se vor mobiliza pentru clientii lor de la mii de km departare ... Vor sari sa-si ia produsul inapoi ( vama, taxe si o gramada de acte ) vor vedea ce este in neregula si vor dispune imediat eliberarea unui produs care sa corespunda specificatiei si pozelor ... E bine ca am patruns pe pietele din Rusia si China din dorinta de a ne perfectiona aceasta bijuterie a tehnologiei numita Dacie, piata din Europa nemaifiind satisfacatoare :/

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Suntem doi care am cam luat teapa cu plasticu ala. Ceea ce am primit noi nu seamana cu ce ofera rusul in poze.
    Pe de alta parte aliexpres ofera un timp de ... in care vanzatorul trebuie sa iti trimita coletul. Daca nu iti trimite coletul in termenul acela (cam 14 zile de regula), aliexpress iti trimite banii inapoi.
    Scriele celor de la aliexpress despre situatie.

    P.S. Eu am deschis o disputa rusului pentru acest plastic (neconform cu pozele) si mi-a raspuns ca sa nu mai incerc sa il prostesc intrucat el stie ca plasticul a fost manarit de mine.

    Deci ... atentie sporita.

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Buna ziua,
    Cei care ati comandat produsul acesta http://www.aliexpress.com/item/Prote...594253804.html
    in cat timp v-a fost expediat am dat comanda rusu mi-a luat banii a trecut aproape o luna si nici pana acum coletul nu a fost expediat.i-am scris si un mesaj rusnacului sa-l intreb de sanatate acum o saptamana,nici un raspuns!!!
    status comanda:"The supplier is processing your order" si asa arata de cand am plasat comanda

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Dacă o cauți pe net o găsești azi la 325RON.

    Se montează destul de ușor dacă știi ce faci, dar atenție, e cam nedemontabilă deci, dacă vrei tubulatură pasageri spate trebuie montată înainte de a monta cotiera.

    Leave a comment:


  • AlexPetro
    replied
    Originally posted by t0rquemada View Post
    Ori cotieră orignală(8201371987), ori deloc(orice altceva e risipă de bani/timp/nervi).
    două intrebari: cât costă cotiera de care zici si poate fi montată usor in regie proprie fara sa afecteze garanția?
    Multumesc!

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Eu am cotiera "originala" luata din showroom dar nu este codul asta pt ca b.....din magazin nu a inteles ca vreau cotiera din echiparea de fabrica si mi-a comandat-o pe "cealalta"

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Cum spunea un coleg de pe forum duster : Quality only hurts once.

    Ori cotieră orignală(8201371987), ori deloc(orice altceva e risipă de bani/timp/nervi).

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Este clar ca este o cotiera universala, si la 45 lei nu stiu ce calitate poate sa aiba
    Decat sa pui o cotiera care sa scartaie si sa se miste aiurea-nu cred ca are sistem solid de ancorare-mai bine fara asa ceva
    Dar poate ma insel si se potriveste cotiera la logan 2,trebuie vazut ce si cum

    Leave a comment:


  • Bizo
    replied
    La 45 lei o sa fie pe principiul "cat dai, atata face"

    Leave a comment:


  • AlexPetro
    replied
    Salutare! De miercuri, la Kaufland or sa fie vanzare cotiere la aproximativ 45 lei. Credeți ca ar fi bune pentru Logan 2?

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Arata fain!Daca nu se potrivesc?!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    In legatura cu camera de masalier,.am gasit pe acest forum-"camera masalier" postat de colegi aceasta camera care se potriveste pe logan2

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    Last edited by sorin74ivn; 8 February 2016, 17:59. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Ce parere aveti despre protectii aripi?

    http://www.aliexpress.com/item/2PCS-...708.4.6.5Ycn9j

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Camera din #1534 seamănă dar nu răsare. E de Nissan March, e cu 3-4 mm mai mare , iar soclul becului NU se potrivește cu gaura din ea.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google