Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stoicanu
    replied
    Am crezut ca pot luat doar ecranul propriu zis dar daca difer dimensiunea nu are rost

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Nu, nu e compatibil.

    La Clio4 ai Medianav cu buton pe laterala dreapta și R-link care are ecran(altă dimensiune și altă rezoluție) + un calculator suplimentar.

    La Captur ai Medianav ca al nostru
    Attached Files

    Leave a comment:


  • stoicanu
    replied
    @t0rquemada sti cumva daca display-ul de la renault Clip 4 cu R-lync este la fel ca la navul de Logan ?
    Am un Clip RS dauna totala si am posibilitatea sa ii iau doar ecranul

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Nu, am încă boxele originale.
    Din relatările celor care le-au montat se aud (acustic vorbind) identic ca cele de fabrică în schimb puterea e mai mare (le poți da la maxim și nu distorsionează). Toate astea pe mașină stoc fără antifonare sulimentară, doar difuzoarele fiind schimbate.

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Exista si varianta de 13 pt spate.....eu o sa le schimb fata spate

    Leave a comment:


  • bogdan_cj
    replied
    @torquemada

    Tu ti-ai montat Focal-urile din poza? Se merita investitia, ca stau si eu in cumpana de ceva timp daca sa le cumpar sau nu?

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Focal-ele sunt 7711575880 și sunt o pereche(2dif) pentru față.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • bogdan_cj
    replied
    Le gasesti pe site-ul lzparts.de. Transportul e 5euro.

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Torq boxele Focal din catalogul rusesc se pot comanda si la noi?

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    iata si pozele.
    presurile au fost spalate acu 2 zile. dar cum suntem o tara unde aratura de toamna e omniprezenta, rezultatul e clar...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    FloNick, vin si pozele imediat, numai sa se faca ziua!

    am pus dop de la un scaun directorial in gaura surubului din suportul de pahare. acopera bine gaura, poate chiar prea bine in sensul ca intra prin presare si va trebui sa ma chinui putin cand il voi scoate (sigur se va deteriora) pentru a monta tubulatura de climatizare pentru pasageri spate.
    in concluzie, este o soutie de compromis pe care nu o recomand.
    presul de cauciuc din suportul de pahare de pe logan1 era extraordinar.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    TopCat pune te rog o poza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    Originally posted by Oti View Post
    Multumesc! Cei cu Logan2 sunt mai fericiti, eu nu. Oricum calitatea celor rusesti asa cum se vede in poze pare mai buna, au masini de injectat de calitate, cred ca este aceeasi firma care acopera si carenajul submarinelor.......
    la pretul ala se cam duce fericirea...
    pe logan1 am avut presuri tip tavita facute de plonezi cu protectie pentru zona "foot rest". se mai gaseste modelul in targ. un alt avantaj e ca au protectie si pentru zona mediana spate (tunelul). le am si acum si-si fac treaba cu brio pe logan2.
    pe noul logan nu vin exact pe contur, dar eroarea este neglijabila si le prefer oricand tentativelor de presuri din supermarketuri.

    Leave a comment:


  • SCORPION21
    replied
    Arata bine.

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Nu am o poza la indemana insa acopera foarte bine zona de foot rest. Ajunge pana in partea superioara a mochetei.
    Cateva poza, de idee - in poza sunt presurile de duster dar sunt identice si la logan - poti vedea aici.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google