Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MihaiiahiM
    replied
    Ai văzut tava de 39 lei? Întâi vezi Cum arata și apoi te pronunți.

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Dar faptul ca unii au dat 250 lei pentru 1 bucata covor portbagaj ( fiind luat din reprezentanta ) ?

    Pai alegerea e cam asa - 40 lei pentru o bucata de cauciuc care iti sta in portbagaj si acopera ce poate ( nu tot, asa cum ar trebui ) sau 80 lei pentru o bucata de cauciuc care face ceea ce trebuie - acopera tot avand forma exacta a portbagajului.

    E exact precum alegerea pantofilor - dau 200 lei pentru o pereche care imi sta foarte bine pe picior, comfortabili sau dau 100 lei pe o pereche si daca se strica / ma bat, mai am 100 lei si pot sa-mi mai iau o pereche

    Scump dom'le, dincolo era mai ieftin !

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    55 lei + "transport 24,5 lei cu TVA inclus pentru 1 bucata covor portbagaj." =...

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Ai dreptate, nu costa 60 lei. Costa 55 lei.
    Link

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Așa este, dar nu știu dacă cea dedicata costa doar 60lei.

    Leave a comment:


  • ady_dragan
    replied
    Cred ca alea sunt universale nu? Sunt si tavite care au forma exacta a podelei portbagajului si eu zic ca merita pentru inca 10-20 lei in plus sa acopere tot. Eu am o tavita dedicata si adevarul e ca merita toti banii. Nu mai ai treaba sa cureti mocheta care uneori e mai dificil, nu te stresezi daca curge ceva ca are margini inalte si se curata ff usor.

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Gasiti la magazinele Dedeman tava de pus in portbagaj la pretul de 39 lei. Tava este dintr-un material foarte tare, destul de rezistent, si are dimensiunea de 90X100 cm. Eu zic ca face banii.

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Originally posted by SCORPION21 View Post
    Poze.Un link de unde le-ai achiziționat. Mulțumesc.
    Se găsesc pe toate drumurile. 20 lei.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Eu antifurturi de capace nu am gasit decat in targul vitan, de unde le am si cumparat

    Leave a comment:


  • SCORPION21
    replied
    Poze.Un link de unde le-ai achiziționat. Mulțumesc.

    Leave a comment:


  • MihaiiahiM
    replied
    Am achiziționat un set de antifurturi pentru capacele de la roti. Prețul este de 20lei. Merita investiția, mai ales pentru cei care au Prestige cu jante pe 16.

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Cumpara de la baietii de pe forum ( 190 lei , tot din Bucuresti) si le montezi tu...dureaza 10 min ( toate 4 portierele )...
    Vezi ca la kit ai si instructiuni de montaj cu explicatii

    Leave a comment:


  • Peterpan
    replied
    270 lei fara montaj.

    Leave a comment:


  • masinamica
    replied
    Acum 2 ani costau in jur de 250 lei nu stiu daca s-a schimbat pretul.

    Leave a comment:


  • Whizz
    replied
    Are cineva idee cat costa achizitionarea si montarea protectiilor laterale de usi daca ma duc la service-ul Dacia? Sunt acele protectii care vin automat pe varianta Prestige. Sunt trecute in gama de accesorii pe site-ul Dacia doar ca nu mentioneaza pretul lor.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google