Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sorin74ivn
    replied
    Nu este cu wifi!Am aflat de ea de la un coleg!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk



    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Asta e navigatia cu android de o vand chinezii!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 18:33. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Sa nu facem confuzie intre wireless si Wi-Fi, se pot face adaptari, cred ca, camera integrata in lampa nr. este standard si se poate conecta la modulul Wi-Fi. Este interesant, am sa ma documentez cum pot face o comanda pe aliexpress, o fac pt prima data si am "emotii adolescentine".

    Leave a comment:


  • aslanalbert
    replied
    Un link se poate?

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Originally posted by Oti View Post
    Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
    Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.


    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Se integreaza la nr fara alte modificari.Dupa ce schimb mp3 cu navigatia asta noua de Daster o sa cumpar si camera!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 14:57. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Singura problema pe care o reprezinta o comanda de accesorii (si nu numai) din China/Rusia sau spatiul extracomunitar in general este vama. De multe ori lucrurile nu merg asa cum ar trebui sa fie la oficiile postale vamale din Romania.
    Eu tecomand ca, inainte de a plasa o comanda sa va documentati temeinic despre eventualele costuri care pot apara la ridicarea coletului.
    Pe de alta parte Chinezii au inceput sa livreze si direct din europa. Au un depozit mare undeva prin Germania ... daca nu ma insel. Vezi www.dx.com.
    Bafta

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Am vazut ca pe Aliexpress se gasesct o gramada de lucruri!Scuze pt of topic

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    Chedere am comandat eu 8 metri in doua comenzi una a si fost confirmata si trimisa zic ei

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Ai gasit-o.... gata nu mai folosesc google, merg direct pe chinezoi. Urmeaza sa fac un cont de card pt astia, am o lista mare de cumparaturi pe care le tot aman....chedere, protectii...
    PS
    Am uitat, multumesc!
    trimis de pe mobil

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Originally posted by Oti View Post
    Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
    Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.
    Ce nu gasesti in ziua de astazi!!

    Parents Care HD Mini Wifi IP IR Camera Wireless 720P Smart P2P Elderly Monitor Network CCTV Home Security Cam Support SD Card

    (from AliExpress Android)

    [emoji3] [emoji3] [emoji3]

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

    ... ei zic ca e android suported ... daca mai cauti sigur gasesti si alte modele.

    wifi Car Backup Camera Rear View Reversing Camera Auto Car Rearview CMOS Cam for Android Phone / Tablet
    淘宝网 - 亚洲较大的网上交易平台,提供各类服饰、美容、家居、数码、话费/点卡充值… 数亿优质商品,同时提供担保交易(先收货后付款)等安全交易保障服务,并由商家提供退货承诺、破损补寄等消费者保障服务,让你安心享受网上购物乐趣!

    (from AliExpress Android)

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    Last edited by M.FLORIN; 7 February 2016, 13:59. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Mersi.Am vazut ca au la vanzare si navigatie cu android ce este pe noul Daster!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
    Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.
    Attached Files
    Last edited by Oti; 7 February 2016, 13:33.

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Am discutat si eu cu chinezii care vand acele protectii pentru pragurile interioare ... cele de logan 1 nu se potrivesc la noi iar cele de sandero 2 se potrivesc la reperele din fata.
    Eu ca recomand putintica rabdare caci va aparea setul complet si pentru logan 2.

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

    Leave a comment:


  • sorin74ivn
    replied
    Accesorii

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Originally posted by sorin74ivn View Post
    Accesorii

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk


    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 10:19. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • SCORPION21
    replied
    Originally posted by FloNick View Post
    eu cred ca astea http://www.aliexpress.com/item-img/P...0005.12.BmA6Jn se potrivesc si pt logan 2 in ciudat faptului ca scrie ca sunt pt logan 1
    am sa ma risc si le comand....
    desi cred ca mai degraba astea ar fi bune http://www.aliexpress.com/item-img/P...005.12.omIXnF#
    le-am gasit ulterior
    Tot astea din link-ul 2 o sa le comand si eu.Cred ca se potrivesc si la mine. Logan 2 PRESTIGE berlina .

    Leave a comment:


  • FloNick
    replied
    eu cred ca astea http://www.aliexpress.com/item-img/P...0005.12.BmA6Jn se potrivesc si pt logan 2 in ciudat faptului ca scrie ca sunt pt logan 1
    am sa ma risc si le comand....
    desi cred ca mai degraba astea ar fi bune http://www.aliexpress.com/item-img/P...005.12.omIXnF#
    le-am gasit ulterior
    Last edited by FloNick; 6 February 2016, 21:58.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google