Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am eu rama dintraia nu are treaba tubulatura,daca am timp azi voi posta poze mai detaliate cu ea.
    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

    Comment


    • Sigur nu conteaza tubulatura...
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Si la Dacia
        Attached Files
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • am montat pe un logan si se potriveste,cum mai prind unul la montaj voi face si poze pentru a se vedea concret
          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

          Comment


          • Pai tocmai s-au pus poze concrete.
            Ce naiba nu mai face diferentza intre patrat si rotund?
            Sau merge si asa.
            sigpic

            Comment


            • hmm daca am spus ca am montat si se potriveste fara nimik inseamna ca se potriveste si asa,daca vrei sa vezi cum vine pe masina te astept la pitesti sa vezi pe viu.
              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

              Comment


              • Fa cateva poze.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by cosmin_uau View Post
                  am eu rama dintraia nu are treaba tubulatura,daca am timp azi voi posta poze mai detaliate cu ea.
                  La ce pret ?

                  Originally posted by cosmin_uau View Post
                  hmm daca am spus ca am montat si se potriveste fara nimik inseamna ca se potriveste si asa,daca vrei sa vezi cum vine pe masina te astept la pitesti sa vezi pe viu.
                  Asteptam poze sa vedem daca da bine pe bord

                  Originally posted by t0rquemada View Post
                  Sigur nu conteaza tubulatura...
                  Conteaza daca nu am navigatie? am player usb adica gen sa aiba aceleasi dimensiuni pe rama de bord
                  Last edited by shark 2013; 26 March 2014, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • salut,aveti idee se poate comanda si monta pe un logan 2,motor de 1.2,acele mochete insonorizante de sub capota motorului si de pe peretele care desparte compartimentul motor de habitaclu,acestea echipeaza toate celelalte motorizari
                    va intreb pt ca am inteles ca motorul de 1.2 poate deveni galagios la viteze de autostrada( eu stiu cum era loganul de 1,4 )

                    am uitat sa precizez,am cumparat o pereche de chedere de fabrica care sunt montate pe portierele spate,acolo unde calca portierele din fata cand se inchid
                    ma gandeam cand imi vine masina sa i montez acele chedere in prelungirea celor deja existente,pentru o mai buna insonorizare,cred ca nu are ce sa i dauneze
                    Last edited by panselin4; 1 April 2014, 18:26. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Acel capitonaj care vine pe sub capota motorului de care zici ,am intrebat eu la reprezentanta dacia si costa in jur de 500 ron ,asa ca eu m-am lasat pagubas cand am auzit pretul capitonajului

                      Comment


                      • Sa puna cineva codurile OE si vin eu cu preturile.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tema de proiectare, 11= inchidere bara spate pentru L52, nu K52(MCV).
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Avem coduri ceva?
                            Chiar ma intereseaza inchiderea de bara spate.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am vazut si eu la un mcv o inchidere dar, numai pe partea soferului, ar fi tare daca se potriveste si la berlina

                              Sent from my GT-P3100 using Forum Runner

                              Comment


                              • Si un cod pentru piese cu numerele 8 si 7 daca se poate, care par a fi deflectoarele de aer care sunt inaintea rezervorului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google