Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paravanturi geamuri

    A comandat cineva paravanturi geamuri de pe paravant.ro? Sunt ok calitativ? Ca la reprezentanta cer 250 lei doar pentru alea de pe fata!!!

    Comment


    • Originally posted by Remus77 View Post
      A comandat cineva paravanturi geamuri de pe paravant.ro? Sunt ok calitativ? Ca la reprezentanta cer 250 lei doar pentru alea de pe fata!!!
      eu am de un an puse,sunt ok.marca heko.

      Comment


      • si eu am luat de pe paravant .ro si nu sunt multumit de cele din spate, nu au curbura si nu se muleaza dupa usa. am sa revin cu poze.
        pe fata sunt ok.

        Comment


        • am revenit cu poze
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by raducu38rar View Post
            am revenit cu poze
            dar, geamul se inchide si se deschide bine ? sau este zgariat de la paravanturi ? si eu am avut pe vechiul logan niste paravanturi aftermarket si toate geamurile imi erau zgariate(partea de sus cam 3-4 cm).

            Comment


            • 250 de lei paravanturi fata, exagereaza reprezentantele, pe site ul de care zici sunt 140 de lei cele de fata, este diferenta mare ,dar mai bine iei si pt spate, am vazut ca sunt la 155 de lei- am avut pe loganul vechi paravanturi-nu aveam ac- si isi faceau treaba,erau utile
              , dar cum zicea si colegul,se zgariasera geamurile- partea de sus- cred ca de la clemele de fixare ale paravanturilor
              am vazut ca au si masca radiator pt iarna, nu stiam ca exista asa ceva pt logan

              Comment


              • geamul nu ajunge la clemele de metal.
                geamurile se inchid si deschit bine, pana la capat. singurul inconvenient este la geamurile spate ca paravantul nu are curbura dupa geam, se vede in poza.
                la geamul soferului are o zgarietura ce 1 cm, nu stiu de unde dar nu cred ca de la clema.

                Comment


                • Originally posted by raducu38rar View Post
                  si eu am luat de pe paravant .ro si nu sunt multumit de cele din spate, nu au curbura si nu se muleaza dupa usa. am sa revin cu poze.
                  pe fata sunt ok.
                  Multumesc frumos de informatii! Ma mai gandesc daca le comand pe cele de pe fata!!!

                  Comment


                  • beleaua este ca tocmai cele de pe fata sunt mai utile, singura retinere -din perspectiva mea - ar fi cu zgarierea geamurilor fata, dar colegul raducu38rar zice ca sunt ok, si arata si bine montate pe masina lui
                    si eu ma gandeam la paravanturi, dar am alte imbunatatiri in vedere in perioda urmatoare

                    Comment


                    • Paravanturi Heko se gasesc in targul Autovit la 95 ron pt fata.

                      Comment


                      • Tubulatură aer pasageri spate de unde pot achizitiona ? ,coduri dreapta 279304511R
                        stanga 279318256R.

                        Comment


                        • De aici și aici
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Nu reusesc sa demontez cotiera de fabrica. Cateva indicatii ar fi foarte utile!
                            Multumesc anticipat!

                            Comment


                            • Vezi pozele de aici, incepi de la figura 15, atenție că ai cleme ce se pot rupe!
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Multumesc frumos t0rquemada !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google