Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Știu la ce te referi dar acolo ai Lampa de iluminare a numărului.

    L52=Logan, B52=Sandero, Bcross52=Stepway, K52=MCV
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Apropo de accesorii, mi-am pus si eu o tavita de portbagaj - multumit de ea, recomand
      Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.
      Attached Files

      Comment


      • Este foarte buna in caz ca intra apa portbagaj ))

        Comment


        • Originally posted by t0rquemada View Post
          Știu la ce te referi dar acolo ai Lampa de iluminare a numărului.

          L52=Logan, B52=Sandero, Bcross52=Stepway, K52=MCV
          M-am gandit si eu la lampa de la numar, dar daca e sa pui camera mai la dreapta/sanga cu 5-10cm, nu pe mijloc, oare ar avea loc ?...lasam deoparte partea estectica.

          Si inca ceva, camera "bate" drept sau in jos, ca daca e indreptata prea in jos (ea fiind facuta sa fie montata mai sus, pe hayon) posibil sa vezi prea putin...dar oricum important e sa vezi ce e in apropierea masinii...

          Comment


          • Ai tampoanele de sub bara, in plus camera vine la m cu tabla, interiorul e lasat putin in jos
            - mijlocul conului de imagine e lasat usor in jos.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Ok, multumesc pt raspunsuri.

              PS. Tu ti-ai pune pe masina ta aceasta camera ?....ma refer cu tot ce implica, adica gauritul tablei.

              Comment


              • T0rque nu si-ar pune-o. El o are deja pe cea de care iti povestea. Si mai sunt colegi care au montata aceasta camera.

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Montat tubulatura pt aer in spate. Chinu' naibii - deh, nu mai sunt la tinerete.... Pana n-am scos unitatea de airbag n-am reusit sa infig conductele in aeroterma.
                  + se simte mai bine aerul rece la picioare
                  - debitul pe stanga e mai slab decat pe dreapta

                  Era bine daca ar fi fost cu vreo 15 cm mai lungi, zic eu.

                  Comment


                  • Asta cu debitul mai slab pe partea stanga am observat-o si la mine,am crezut ca nu a fost montata corect tubulatura(nu a fost introdusa corect in aeroterma).sunt foarte usurat acum ca defapt nu este o problema.

                    Comment


                    • Pe partea soferului e mai redus debitul de aer, dar este un plus. Iarna se incalzeste mai repede in masina si vara se racoreste mai repede.

                      Comment


                      • La mine nu-I asa mare problema (sotia sta in dreapta spate si fi-meu in fata )

                        Comment


                        • Am primit raspuns de la Autoglobus2000 Timisoara referitor la camera marsalier pentru Sandero B52. Acum astept sa vad termenul de livrare si s-ar putea pana la mijlocul lui iulie sa o montez.

                          "Buna ziua,

                          Am primit informarea de pret din partea furnizorului, camera de mansalier are pretul de 450 ron tva inclus iar manopera de montare ar fi undeva in jurul a 200 ron tva inclus.
                          "

                          Comment


                          • Originally posted by killer17 View Post
                            Am primit raspuns de la Autoglobus2000 Timisoara referitor la camera marsalier pentru Sandero B52. Acum astept sa vad termenul de livrare si s-ar putea pana la mijlocul lui iulie sa o montez.

                            "Buna ziua,

                            Am primit informarea de pret din partea furnizorului, camera de mansalier are pretul de 450 ron tva inclus iar manopera de montare ar fi undeva in jurul a 200 ron tva inclus.
                            "
                            Da,
                            Cam asta e pretul in reprezentanta. Te asteptam cu poze dupa montare si detalii: cum arata, unde o monteaza, o poza cu navigatia sa vedem cum arata pe display cand dai in marsarier, unghiuri de vizualizare, esti multumit sau nu... ;)

                            Comment


                            • Originally posted by killer17 View Post
                              camera de mansalier are pretul de 450 ron tva inclus iar manopera de montare ar fi undeva in jurul a 200 ron tva inclus.[/I]"
                              asa au raspuns aia de la service ?! o fi fost vreun inginer, ca sunt singurii cu studii superioare de pe acolo.

                              Comment


                              • Se poate cumpara/monta undeva? Am SL10 si nu mi l-au pus,imi place foarte mult...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google