Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca te uiti la cotiera mea exista ceva decupaje pentru butoanele spate ... dar sincer nu am probat (nu am avut cum) aceasta cotiera pe o masina cu geamuri electrice spate ... cred totusi ca se poate potrivi acel locas de la baza cotierei peste butoanele de la geamuri.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Acum cateva minute am fost sunat de la Rimi Timisoara ... astazi au primit covorase logan 2. Producator Rigum Cehia ... marfa de calitate de la ei ... aiar pretul va fi de 120 lei ... astept catevpoz pe email .. le adaug aici cand le primesc. ... multzam
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • da...m-au sunat si pe mine! ti-ai comandat Florine?
        Keep walking...

        Comment


        • Nope ... vreau sa le vad mai intai.

          Sent from my ARIA using Forum Runner
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • ok! Astptam sa postezi pozele aici cand le primesti!
            Keep walking...

            Comment


            • Acum le-am primit (pozele) pe mail.
              Din pacate vad cu nu sunt ceea ce asteptam eu ... desi rigum este un producator serios - marfa de calitate - ma gandwam ca produc ceva cu protectie pt foot rest etc.
              Asteptam replica celor de la Gledring ... care pt sandero 2 au produs un model de presulete din cauciuc mai serios zic eu.
              Merci
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Am uitat pozele ...




                ForumRunner_20130925_133228.png



                ForumRunner_20130925_133239.png



                ForumRunner_20130925_133254.png



                ForumRunner_20130925_133304.png

                Sent from my ARIA using Forum Runner
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Pai singura diferenta fata de cele originale este lungimea presului din dreapta.
                  sigpic

                  Comment


                  • si-a comandat cineva covorasele astea?
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post
                      Pai singura diferenta fata de cele originale este lungimea presului din dreapta.
                      Si bordura care este ceva mai inalta ... in rest asa e.
                      Sincer ii astept pe cei de la Gledring sa vedem ce scot ... pentru sandero 2 au facut treaba faina ... dar din pacate nu se potrivest si pe logan 2
                      Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.


                      Sent from my ARIA using Forum Runner
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Da ai dreptate nu vazusem bordura.
                        Cele de fata de la sandero se potrivesc cele de spate sunt mai scurte
                        sigpic

                        Comment


                        • M.FLORIN o întrebare: "Nu vă deranjează că preşul stânga faţă nu are acea continuare - limbă - să-i zicem?
                          Personal, am decupat din alte preşuri şi am acoperit acea zonă, unde mai poposeşte talpa piciorului stâng şi se murdăreşte groaznic (la un Sandero care are preşuri originale )!
                          Pe LoganII eu am pus preşuri LoganI, compatibile, nu sunt de origine! Au o adâncitură destul de mare, aş putea spune că undeva la 2 cm, suport de prindere pt cel din stânga şi m-au ajuns undeva la 65-75RON (nu mai ştiu cu exactitate!).
                          Stimă

                          Comment


                          • Si eu am pus de logan 1, dar nu se potrivesc perfect. La logan 2 sunt o leaca mai mici. Momentan, merge si asa. Pana apare ceva ca lumea.

                            Comment


                            • Originally posted by danpetrovan View Post
                              M.FLORIN o întrebare: "Nu vă deranjează că preşul stânga faţă nu are acea continuare - limbă ...
                              Ba da. Asta spuneam si eu mai sus. Ca astept sa apara presuri cu foot rest la sofer.
                              Eu folosesc de fapt doua randuri de presuri in masina, unul tip tavita - adaptat cu foarfeca sa se potriveasca - iar al dolilea cel original primit in reprezentanta.

                              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • si-a comandat cineva covorase pt logan 2 de la Rimi Timisoara?
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google