Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, interesante. ramane de vazut cat de utile sunt.
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • Sunt ca să nu ajungă apa de pe parbriz pe geamurile laterale.

      Sunt cam 330 ruble (iar rubla e 0,0553 RON )
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • T0rquemada ai cumva un cod pentru ele? Sau se pot gasi si pe la noi? Sunt exact ce cautam. Mor cand spal parbrizul in mers si toata apa aia murdara ajunge pe geamul soferului.

        Comment


        • Fiind vândute doar în Rusia sunt cam greu de procurat, în plus se adaugă TVA și vamă.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • eu nu inteleg prostia asta ... Logan'ul, Sandero, DACIA sunt masini romanesti. Cum sa aiba brazilienii, rusii mai multe chestii decat noi, n-are sens. Din moment ce masinile sunt ale noastre, noi ar trebui sa avem cea mai larga gama de optiuni si accesorii ...

            Comment


            • loganul, sandero...etc sunt ale francezilor, nu ale noastre.
              si noi oricum suntem mai prosti, avem dacia construita cu piciorele,
              pe cand aia ai renault, nu dacia. alta viata...

              Comment


              • LOGAN, SANDERO, DUSTER, LODGY ... au fost prima oara produse sub marca DACIA. Mai tarziu au dat la o parte Dacia si au trantit rombul in loc ... Dupa ce au vazut ca merge treaba bine

                Comment


                • daca tu crezi ca sunt acelasi lucru, te inseli. renaul e lucrat mult mai bine si nici nu sunt identice. vezi cum arata in brazilia farurile, stopurile, interiorul...etc la renault butoanele de geamuri sunt pe portiere, din cate stiu.

                  Comment


                  • Pai sunt aftermarket, produse de tot felul de firme ca sa faca bani, noi suntem stat european, respectam CE, TUV, ISO, etc, Renault baga la puscarie daca faci un bandou, protectie de cauciuc portbagaj si vi cu asa ceva pe piata, vanduta legal sau la negru.


                    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk

                    Comment


                    • de unde ai scos asta cu puscaria ?! atata timp cat nu pui sigla renaul ca s-o vinzi drept piesa de origine, poti sa scoti si un rahat lokum, ca este legal.

                      Comment


                      • Si atunci de ce "prostii" de patroni de la tot felul de firme rom (injectat plastice, cauciuc, etc) nu se baga sa faca, ca o matrita si unu cu liceul este in stare sa o faca pe PC. Eu am discutat cu unul care are firma prod produse din cauciuc si a ramas in plop, daca fac matrita, el produce orice am nevoie.

                        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                        Last edited by oti_007; 28 August 2015, 17:04.

                        Comment


                        • sincer, de prosti, pentru ca tu nu vizi ceva, pretinzand ca e altceva.
                          dupa tine, ar trebui ca piata aftermarket sa nu existe.
                          nu e nimic ilegal in a face piese pentru o masina.
                          daca nu e de origine, e ilegala ?!

                          Comment


                          • Studiu de caz: daca montez un deflector pe masina, acesta sare cand merg pe autostrada, intra pe geamul unei masini si taie gatul cuiva, cine este vinovat?

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by oti_007 View Post
                              Studiu de caz: daca montez un deflector pe masina, acesta sare cand merg pe autostrada, intra pe geamul unei masini si taie gatul cuiva, cine este vinovat?

                              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                              Vantul si faptul ca separatoarele de sens nu au prevenit formarea de turbulente.
                              Tot odata as dori sa subliniez faptul ca nu sunt suficiente indicatoare si panouri de avertizare care sa avertizeze asupra producerii turbulentelor.
                              Si mai sunt si piesele after market din partea carora te poti astepta la orice.
                              Oricum rezultatul anchetei va evidentia faptul ca foloseai niste dispozitive neomologate care de altfel au si produs tragedia.

                              Comment


                              • Ce bare portbagaj transversale recomandati? M-ar interesa pt niste suporturi de biciclete...
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google