Revizii Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti-au spus si colegii mai sus, elf 5w30 sau elf 5w40.

    Comment


    • Am bagat la cap.

      Comment


      • Eu de aici mi-am luat filtrele ( dar ptr 1.2 ):

        Comment


        • Aveti idee daca acest filtru

          se potriveste la sandel 2?

          Comment


          • Nu e filtru pentru Logan/Sandero 1.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Nu-i bun. Si FERESTE-TE DE PIESELE DE LA ASAM !!!

              Comment


              • Asam = mare teapa....
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Merci pentru info... D'aia e bun forumul asta

                  Comment


                  • Aveti idee daca apar ceva vouchere pe mydacia in urmatoarele una-doua luni?

                    Comment


                    • Ar trebui sa apara ceva cu primavara

                      Comment


                      • Nu este revizie dar am zis sa scriu aici
                        M au sunat de la dacia in legatura cu o promotie, verificare gratuita, asa ca am fost la reprezentanta
                        Au verificat antigelul-mi au aratat pe un aparat pe care te uiti cu un singur ochi ca antigelul are limita la minus 30 de grade, au testat bateria cu un aparat care apoi a printat un bilet pe care il am la mine, scrie baterie buna, tensiune 12,47V, masurata 304, capacitate 330, scrie midtronics renault
                        Apoi au verificat uleiul, pe urma au ridicat masina si au tras de toate cele, s au uitat inclusiv la placute care au destula "carne", neschimbate de 28500 km, apoi au facut update la soft, au gasit un soft mai nou decat era pe masina, per total multumit

                        Am inteles ca placutele mai tin destul, poate la 40000 - 45000 fac primul schimb, asta pt cei care zic ca placutele la logan 2 se duc repede
                        Last edited by panselin4; 19 January 2016, 23:14.

                        Comment


                        • Ai fost baiat cuminte....te-au sunat sa-ti dea bombonica. Pe mine nu ma baga in seama. Eu cred in teoria conspiratiei.
                          Apropo....ai mai mult de doi ani? Ai trecut de a doua revizie?
                          Last edited by Oti; 19 January 2016, 23:21.
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Originally posted by panselin4 View Post
                            S au uitat inclusiv la placute care au destula "carne", neschimbate de 28500 km, apoi au facut update la soft, au gasit un soft mai nou decat era pe masina, per total multumit

                            Am inteles ca placutele mai tin destul, poate la 40000 - 45000 fac primul schimb, asta pt cei care zic ca placutele la logan 2 se duc repede
                            Eu am 72 de mii, al 3-lea set de placute, al doilea de discuri, la 80 de mii cred ca urmeaza al 4-lea..

                            Comment


                            • Originally posted by Oti View Post
                              Ai fost baiat cuminte....te-au sunat sa-ti dea bombonica. Pe mine nu ma baga in seama. Eu cred in teoria conspiratiei.
                              Apropo....ai mai mult de doi ani? Ai trecut de a doua revizie?
                              Lasa ca nici pe mine nu m-au chemat, fiind unul dintre clientii mai recalcintranti (in opinia lor), adica cel care isi cere drepturile. Si mie mi-au zis ca mai tin placutele la revizia de 27000 km, cel putin 10000 km.

                              Comment


                              • Vreau sa fiu rautacios. Cred ca este o verificare prin sondare, dupa lot, data fabricatiei. Obtin un fel de feedback pt ameliorarea, taieri de costuri, procesului de fabricatie. Poate are legatura cu scandalul de la Renault, poluarea, poate au montat in secret un dipozitiv de urmarire.....ha, ha, ha.
                                Last edited by Oti; 19 January 2016, 23:53.
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google