Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaby20045 pui niste poze? M-aș duce și eu până în târg dar îmi lipsește motivația

    Comment


    • de ce nu incercati aici?
      LCA Automotive va ofera huse auto la comanda. Prin configuratorul online puteti crea husa perfecta pentru masina dumneavoastra!

      E drept ca sunt mai scumpe insa mie chiar imi plac.

      Comment


      • Acolo ma tot bate gandul si pe mine insa nevazandule fizic am o retinere

        Comment


        • Pai....eu sunt multumit. Dar nu comanda de capul tau. Alege-ti ce culori vrei si suna-i.
          Vezi ce iti recomanda si ei (spune-le ca vrei in material ma de calitate, bla bla bla) si te vor indruma ei. Si mie mi-au zis la fel: ca daca vreau ami bun trebuie sa aleg nu stiu ce si nu stiu cum.
          Ideea e ca se potrivesc foarte bine, au gauri pentru rabatare scaune, sunt fractionare, se aseaza bine....eu sunt multumit desi nu au fost ieftine.

          Comment


          • Sadicule,eu am un model pe masina!Daca doresti poti trece sa le vezi cum sunt,materialul..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Da, mișto băieții având în vedere că le poți face cum dorește mușchii tăi.

              Am trecut și eu pe acolo la un moment dat și am configurat husele, dar m-a dus totul la un preț apropiat de cele de origine. Am zis "nu, mulțumesc"... altă întrebare. Apoi, revăzând siteul pe forum, am repetat figura și am rămas surprins că prețul a fost unul ceva mic, de doar 434 lei, semn că ori au redus costurile ori prețurile ori mi-au mai trecut figurile.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • eu am platit vreo 300 sau 310 lei.

                Comment


                • Eu am dat pe huse la comanda, 300 de lei in 2013, am mai comandat covorase de masina si tavita portbagaj si am ajuns la 600 de lei.

                  Comment


                  • asigura si montajul ?

                    Comment


                    • Le-am montat singur, ca nu e mare inginerie. Sunt cu buzunare pe spate si cu despartituri la airbag-uri scaune. In fine, le am de 4 ani jumatate si le-am spalat de 2x.

                      Comment


                      • Daca te duci in Arad poate asigura si montajul altfel nu cred ca vin ei la Bucuresti sa le si monteze

                        micutzu666 ma multumesc si cu o poza numai sa-mi zici ce material ai ales ca sa imi fac o idee

                        Comment


                        • credeam ca sunt din bucuresti. mai erau unii care faceau acelasi lucru in bucuresti.
                          si unde s-ar putea monta husele in bucuresti ? la vreun detailing ?

                          Comment


                          • ar trebui sa fie destul de usor de montat incat sa ti le poti monta singur. Nu e mare inginerie. Doar la bancheta cred ca e mai mult de munca.

                            Comment


                            • Acum aprox. o saptamana mi-am primit si eu husele de la huse.ro. Dpdv al materialelor, chiar nu am nimic de reprosat, s-au ridicat la nivelul asteptarilor (eu am optat pentru partea centrala facuta din materialul folosit pe Logan/Sandero 2 ph1 Laureate - cel cu cerculete).
                              Personal, pana acum am montat doar bancheta spate (sezut intreg, spatar fractionat 1/3, 2/3), respectiv toate tetierele, iar operatiunea este destul de usor de dus la capat. Momentan nu am imbracat scaunele fata, pentru ca exista niste bretele de sustinere, iar una dintre ele trebuie trecuta fix printre spatarul si sezutul scaunului (ori eu nu ma descurc sa fac asta fara eliminarea inelelor metalice cu care este prinsa tapiteria de scaun, sub acesta). Va trebui sa scot acele inele si sa le inlocuiesc cu niste soricei, dupa montarea huselor. Pe de alta parte, este foarte posibil sa fie nevoie sa imi montez carenaj si pentru scaunul pasagerului - imi pare ca, cel putin modelul meu de husa este conceputa avand in cap faptul ca trebuie prinsa si in carenaj, pentru a se mula perfect pe scaun.
                              Sper ca v-au fost de ajutor informatiile

                              Comment


                              • Tu vrei sa dai jos tapițeria originala a mașinii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google