Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al meu volan, cel normal, s-a uzat la ora 12:00 binisor, se vede si se simte la mana.. masina are 34000 km... nu ma asteptam sincer , vad logan 1 cu volan ok si la peste 100000 km..

    Comment


    • Eu l-am schimbat la 60000 km pe garanție.

      Comment


      • Al meu la aproape 30k e ok, dar am pus husa pe el din prima, nu am stat nici o zi fără husă

        Comment


        • Ce fel de huse aveti? O poza se poate?
          Eu as vrea ceva subtire...

          Comment


          • Cashurate!Nu sunt subtiri.Au acel burete pe interior.
            Gasesti destule pe net.
            Last edited by micutzu666; 14 March 2018, 09:50.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Originally posted by sebibv View Post
              Ce fel de huse aveti? O poza se poate?
              Eu as vrea ceva subtire...
              Eu mi-am luat una ieftina de la auchan de culoare gri... și are aproape 2 ani de acum... și coafura rezista

              Comment


              • Puf...scuze, ma refeream la husa de volan...pentru ca despre asa ceva era vorba

                Comment


                • Eu am luat una "de origine" de la reprezentanta. E buna, nu e foarte groasa, fac o poza maine daca nu uit. Volanul gol mi se parea prea subtire pentru gustul meu, cu husa asta e ok.

                  Comment


                  • Ma lamuriti si pe mine MediaNav fabricat in 2013 este la fel cu cel din 2017 in ceea ce priveste piesele din interior/functiile sau se diferentiaza doar prin update-ul de soft ?
                    Pot sa cumpar (sa fiu pacalit)un MediaNav fabricat in 2013 cu pretentia ca ar fi facut in 2017 doar pt ca i sa facut update?

                    Comment


                    • Da, este diferența. Cel din 2017 are mai mulți rami și un procesor cu frecventa mai mare.

                      Comment


                      • Originally posted by Fanez View Post
                        ...fac o poza maine daca nu uit....
                        Am uitat [emoji16]

                        Comment


                        • Exista de origine sau faci misto?

                          Comment


                          • Originally posted by aris86 View Post
                            Da, este diferența. Cel din 2017 are mai mulți rami și un procesor cu frecventa mai mare.
                            E bine de știut!

                            Mulțumim!
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                            Comment


                            • Aeratoarele din cabina cum se demonteaza ?(cele rotunde nichelate)

                              Comment


                              • Originally posted by sebibv View Post
                                Exista de origine sau faci misto?
                                Ai remarcat ghilimelele. Eu l-am luat din reprezentanta deci poate fi considerat "de origine". Se potriveste perfect. Iar am uitat sa fac poze dar fac azi, mai tarziu. Mi-am notat, nu mai uit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google