Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulțumesc frumos

    Comment


    • Modelul acela de stergatoare (foarte proaste de altfel ... dupa un am m-am intors la bosch aerotwin) se potriveste doar pentru bratele cu varful indoit.
      Daca ai modelul nou de brate - cel cu varful drept - nu se potriveste acest model.
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Mici chestiuni administrative:

        Care mai solicită coduri e rugat să specifice măcar data fabricației (luna/an).
        Pot scoate date mai precise și din VIN(serie șasiu)- solicitările se pot face pe PM.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Torq îmi poți da te rog un cod pt scut de metal dacia logan 2 și preț?
          Și încă o întrebare f importanta:îmi poți spune te rog dacă acest scut de metal acoperă integral partea de jos?în așa fel încât sa nu mai intre pisicile acolo ca deja mă disperă.si mă apuc imediat sa le vânez.
          Mulțumesc anticipat.

          Gata am văzut mai sus preț și cod.....
          Last edited by FloNick; 6 January 2016, 15:32. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Postul #253
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Da am văzut ulterior multumesc și scuze ca nu am belit ochii mai bine....dar deja sunt enervante pisicile și mă îngrijorează ca lasă par pe acolo și sa nu rupă vre-un fir....

              Comment


              • Decât soareci mai bine pisici.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by bogdan_cr View Post
                  De ce sa schimbi furtunul ? Crezi ca uleiul ala curge DIN FURTUN ? Uleiul se condenseaza din vaporii de respiratie a carterului care trec PRIN FURTUN, el are decit rolul de a dirija acei aburi dispre carterul motorului spre filtrul de aer. Pune un colier de 3 lei pe el si nu mai curge nimic.

                  Daca ar trebui sa te ingrijoreze ceva, e de ce sint aburii din carter plini cu vapori de ulei, dar asta e alta discutie, nu mai continui ca se ajunge la flame ... nu continui pe tema asta.
                  cica nu e nici o problema cu furtunul ala , ca e normal sa vaporizeze...nu am incredere...in reprezentantele dacia

                  Comment


                  • torq poti sa-mi spui te rog daca acesta este codul pentru lampa plafoniera cu trei butoane pt logan 2 8200073234? si daca instalatia electrica poate functiona in parametri normali daca pun 3 led-uri.Multumesc.

                    Comment


                    • Originally posted by EMY72 View Post
                      cica nu e nici o problema cu furtunul ala , ca e normal sa vaporizeze...nu am incredere...in reprezentantele dacia
                      Poti sa-l schimbi pe garantie, sa-i pui si un colier, dar dupa 5000 km, pata de ulei reapare.

                      Comment


                      • Plafonieră cu 3 butoane

                        8200073234
                        38,94e+tva

                        Poți pune ce vrei, doar să nu depăsești(plafonieră+portbagaj) 30W.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Va rog sa-mi spuneti (la Logan 2 model 2014 1,2/16 valve) cum se numeste cilindrul acela negru de plastic aflat sub farul din dreapta si in care intra doua furtune.
                          Multumesc si scuze daca nu am postat unde trebue!

                          Comment


                          • Canistră de vapori benzină.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Multumesc pentru raspuns; m-am documentat putin si am aflat si rolul ei si principiul de functionare.
                              Masina a fost lovita si canistra este sparta, am mai bandajat-o cu niste banda adeziva dar este o carpeala si trebue inlocuita. Ma intereseaza daca se gaseste de cumparat si la ce pret. Sper sa nu fie foarte scumpa.

                              Comment


                              • Dă-mi PM cu data fabricației sau VIN
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google