Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • În postul #99 ai toate detaliile, prima poză e importantă, la 10 trebuie să ai HNK, apoi cauți în tabel codul de referință cu el mergi la Dacia sau google.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Eu am fost in targul vitan si mi-a preparat. Si policolor fac la fel, prepara dupa cod.

      Cand ajung acasa o sa fac o poza la creion.
      Last edited by aris86; 20 January 2015, 14:09. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Da, cunosc codul vopselei, dar ma interesa mai mult sa stiu daca e cam aceeasi culoare. De aceea as incerca creionul de la dacia, poate ar nimeri mai bine nuanta.

        Comment


        • Au mai luat altii creion de la dacia si nu a iesit asemanator cu cel de fabrica.

          Comment


          • 8200338391 - habar nu am cum ii spune si nici cat costa (poate ne ajuta t0rque aici) - da stiu ca este o bucata de cauciuc care se monteaza prin gaurile de scurgere de prin usi, capota portbagaj etc si stiu ca am pierdut cateva din ele
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Astea sunt?
              Codul tău nu e pentru x52.

              La x52 sunt astea:
              obturator clapeta
              908417943R
              2,35e+tva

              x2 pe ușă / portabagaj = 10 bucăți
              Attached Files
              Last edited by t0rquemada; 21 January 2015, 21:44.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Exact ...
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Și poza, cu toate obturatoarele de interior(mai sunt 3 planșe)

                  Obturatoarele sunt 9, 11, 10, 12
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • codurile pentru kitul sport se gasesc,eu nu am gasit nimic.
                    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                    Comment


                    • Nu se gasesc, eu le caut de mult. E disponibil doar in brazilia
                      My Ride sigpic

                      Comment


                      • Doar în Brazilia.
                        Chiar și acum kitul sport se comandă și se montează doar în reprezentanțe oficiale Renault(nu parteneri) trebuind să lași mașina la ei pentru montaj și vopsire - nu-ți dau kitul să îl montezi tu acasă.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • un cod pentru agrafa ce se foloseste la prinderea fetei de usa? identic cu cel din poza, evetual si o sursa (pont) de unde il pot procura la un pret decent? Am rupt doua bucati...... Multumesc.
                          Attached Files
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            Astea sunt?
                            Codul tău nu e pentru x52.

                            La x52 sunt astea:
                            obturator clapeta
                            908417943R
                            2,35e+tva

                            x2 pe ușă / portabagaj = 10 bucăți
                            Ciudat!!! Piesa in cauza este de pe usa mea dreapta ... iar codul l-am luat de pe piesa respectiva. Cine stie de unde le-au pus si ce au facut cu ele.
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • @Oti E postat codul aici, poza ta e de la neamț care a pus agrafe de bmw luate de pe ebay.

                              @M.FLORIN: Nu contest, dar dialogys spune altceva.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Si dialogisu ce zice pe codul ala?
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google