Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se mai utilizeaza carnetul de intretinere. Operatiunile se inregistreaza in daza de date - online.

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Eu am carnet de intretinere. De fiecare data cand am fost la service mi l-au cerut si au facut copie dupa el, desi e in alb
      My Ride sigpic

      Comment


      • Trebuie macar sa iti puna stampila pe el, caci apoi s-ar putea sa ai probleme la garantie.

        Comment


        • Cand o sa merg la service, ii voi oblica sa treaca toate reviziile si operatiile pe garantie. Nici in contul online nu apar toate. De exemplu, la prima revizie nu imi apare schimbul de placute frana, desi acesta s-a facut
          My Ride sigpic

          Comment


          • Mersi,

            Madutzu25
            deci banuielile mele se adeveresc despre acest soft online ,exact ce ai explicam lui Razvan(Aris86)despre aceasta mizerie by Dacia!
            Last edited by bobbyred; 19 February 2015, 18:13.
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Voi confundați mydacia(în care apar doar reziviile, dar și pe alea trebuie să le introduci manual) cu baza de date dacia. - poate ar trebui stresați să lege cele două conturi, astfel încât să ai acces la tot istoricul mașinii

              Câți dintre voi aveți seria de fabricație(Axxxxxx)* pe orice document primit de la Dacia?

              *Seria(lotul de fabricație) apare pe orice foaie scoasă la intrarea în service pentru orice intervenție.
              Inițial apărea pe plăcuța ovală și majoritatea OTS-urilor(de ex cel de baterie) țin cont de acea serie
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • cine mai activeaza hill start assist in Bucuresti?
                My ride

                Comment


                • Originally posted by prazvan View Post
                  cine mai activeaza hill start assist in Bucuresti?
                  Ti-am trimis PM!

                  Comment


                  • Daca e cineva curioa de viteza maxima la 1.2, 175 in bord, 172 pe gps.

                    Comment


                    • Are cineva in plus un tunel frana pt Logan2? Vreau sa fac din el ceva .....si nu vreau sa risc cu o cotiera de 250 lei....
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Momentan e cam scump un tunel frana de mana pentru logan 2 si nici nu se gaseste la dezmembrari

                        Comment


                        • Salut baieti!

                          Cum se da jos carenajul volanului? Am umblat la acele suruburi dar tot nu vrea sa iasa...Vreau sa pun ceva burete sub plastic ca sa nu mai vibreze.

                          Comment


                          • foarte asemanator cu ala vechi:

                            Comment


                            • Dupa demontarea celor 2 suruburi trebuie mai trebuie sa fortezi intre cele 2 carene cu ce ai la indemana si se desface.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma poate ajuta cineva cu niste dimensiuni cat de cat exacte ale niturilor cu cod 7703072337 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google