Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu gainarii de la sate am reusit sa repar o masina pe asigurarea chiar daca nu era cazu.
    Asa ca mai repede te intelegi cu ei decat cu cei din Bucuresti
    sigpic

    Comment


    • Poti sa faci si mii de reclamatii la o asemena zgaraitura nici o asigurare nu iti aproba devizul ...suma e prea mica pt a se deschide dosar de dauna ....singura varianta e sa il dai in judecata pe cel ce ti-a facut zgaraietura in targ !

      Comment


      • nu e adevarat. cei de la casco sunt obligati! sa repare orice dauna oricat de mica ar fi. eu mi-am revopsit o portiera intreaga pt o zgarietura de 2-3mm lungime pt ca asa mi se pare normal. daca platesc asigurare iar riscu asta e asigurat de ce sa nu o vopsesc?!

        aia nu iese la polish, e vopseaua luata pana la grund

        Comment


        • Si avem un Logan in trailerul de la Mission impossible, la 2:05. Credeti in coincidente ?! eu nu Si din moment ce trailerul s-a lansat acum cateva minute, sa se noteze ca am fost primul din lume care a observat asta
          Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6hSubscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUnLike us on FACEBOOK: http://goo.gl/dHs73Follow us on TWITTER: http:/...
          Last edited by GuGu21; 23 March 2015, 21:49.

          Comment


          • Originally posted by cristi.... View Post
            nu e adevarat. cei de la casco sunt obligati! sa repare orice dauna oricat de mica ar fi. eu mi-am revopsit o portiera intreaga pt o zgarietura de 2-3mm lungime pt ca asa mi se pare normal. daca platesc asigurare iar riscu asta e asigurat de ce sa nu o vopsesc?!

            aia nu iese la polish, e vopseaua luata pana la grund
            Foarte corect.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Originally posted by aris86 View Post
              Azi dimineata am fost la targul comunal de la tara. La plecare, un bou mi-a atins aripa stanga spate cu bara fata cand a iesit din parcare. Am strigat dupa el............Ideea este ca nu a dat numar de inrwgistrare si probabil o va arunca la cosul ds gunoi. Cat noroc au unii sa scape.
              Am patit si eu ceva asemanator cu Matizul, niste copii jucau fotbal......au dat cateva picioare in portiera.....a urmat... circ.....politie ...etc. Drept urmare sunt mult mai atent unde parchez masina, prefer sa merg pe jos 10-15min, masina o parchez pe cat este posibil in locuri vizibile, ferita de trafic, la o distanta suficienta a.î. in cazul unei parcari/plecari a unei masini din apropiere sa nu solicite din partea soferului o indemanare prea mare, ma feresc de parcarile din apropierea blocurilor cu peste 10 nivele dupa ce au cazut pe plafon diferite alimente.......
              Last edited by Oti; 23 March 2015, 23:22.
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Si eu incerc sa ma feresc la parcari, in general in mall-uri, supermarket in Bucuresti. Dar cand locurile de parcare sunt limitate, mai dai si peste neindemanatici. A parcat aiurea, aproape de mine si mai departe de celalalt. In fine, o sa las asa si o sa merg mai la vara pentru remediere anumitor zgarieturi.

                Comment


                • buna seara!
                  Stie cineva ce model este cutia de viteze de la 1.5 dci 75cai de la logan 2?

                  Comment


                  • Originally posted by aris86 View Post
                    Si eu incerc sa ma feresc la parcari, in general in mall-uri, supermarket in Bucuresti. Dar cand locurile de parcare sunt limitate, mai dai si peste neindemanatici. A parcat aiurea, aproape de mine si mai departe de celalalt. In fine, o sa las asa si o sa merg mai la vara pentru remediere anumitor zgarieturi.

                    Momentan pune peste un creion corector cu vopsea, sa protejeze macar de rugina daca cumva e mai adanc.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Am si eu mica nedumerire(dilema)
                      In link-ul pus de mine se vede o prezentare acia Logan MCV 1.5 dCi 90 Cp,mai exact de la 21.40 pana la 24.01 se poate vedea acel deflector de aer(barbita) bara fata.Stie este de export Polonia ,Nu Romania

                      ↓↓ Więcej Informacji ↓↓Dacia Logan to z pewnością pole bitwy kompromisów i oszczędności. Na szczęście zwycięsko z tej batalii wychodzi klient, gdyż otrzymuj...


                      In trecut eu, am contactat V.C.cu aceasta solicitiare, am intrebat concret la mine de ce nu nu este acel defector ?
                      Raspunsul a fost sec "se monteaza doar la modelul de 1.2-16v 75Cp pentru Dci 90cp nu este disponibil"

                      Cine poate face lumina la aceasta intrebare ? DA sau NU !

                      Inca un link la 3.51 se poate...

                      Exit le look d'utilitaire, les portes battantes et les 7 places. La Logan MCV soigne sa présentation et devient un véritable break. Si le modèle de Dacia mon...
                      Last edited by bobbyred; 24 March 2015, 02:41.
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Originally posted by GuGu21 View Post
                        Si avem un Logan in trailerul de la Mission impossible, la 2:05. Credeti in coincidente ?! eu nu Si din moment ce trailerul s-a lansat acum cateva minute, sa se noteze ca am fost primul din lume care a observat asta
                        https://www.youtube.com/watch?v=pXwaKB7YOjw
                        Sunt chiar 2 Loganuri vezi min.1,58

                        Comment


                        • Originally posted by R A I View Post
                          Sunt chiar 2 Loganuri vezi min.1,58
                          tu domnule, ai un ochi excelent nu l-am remarcat pe acela

                          Comment


                          • Originally posted by mumus View Post
                            Momentan pune peste un creion corector cu vopsea, sa protejeze macar de rugina daca cumva e mai adanc.
                            Am un creion cu vopsea, daca dupa amiaza este cald, peste 15 grade C, o sa-i aplic un strat protector si o sa cumpar si un creion cu lac incolor, amintea la un moment dat Fabian (GFN). O zi placuta tuturor

                            Comment


                            • Originally posted by bobbyred View Post
                              Am si eu mica nedumerire(dilema)
                              In link-ul pus de mine se vede o prezentare acia Logan MCV 1.5 dCi 90 Cp,mai exact de la 21.40 pana la 24.01 se poate vedea acel deflector de aer(barbita) bara fata.Stie este de export Polonia ,Nu Romania

                              ↓↓ Więcej Informacji ↓↓Dacia Logan to z pewnością pole bitwy kompromisów i oszczędności. Na szczęście zwycięsko z tej batalii wychodzi klient, gdyż otrzymuj...


                              In trecut eu, am contactat V.C.cu aceasta solicitiare, am intrebat concret la mine de ce nu nu este acel defector ?
                              Raspunsul a fost sec "se monteaza doar la modelul de 1.2-16v 75Cp pentru Dci 90cp nu este disponibil"

                              Cine poate face lumina la aceasta intrebare ? DA sau NU !

                              Inca un link la 3.51 se poate...

                              https://www.youtube.com/watch?v=VTCOr_Uqhuo
                              Acel deflector nu se monteaza la masinile destinate pietei din Romania. Se poate monta la orice motorizare. Eu am facut presiuni si mi l-au montat "free", altii l-au platit.

                              Comment


                              • Aris, vopsea ca a ta am si eu, am comandat la un service Dacia vopseaua respectiva (beige cendre) , au costat 70 lei doua sticlute, una cu vopsea si a doua cu lac. Daca vrei caut codul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google