Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am laureat si am plafoniera cu 3 becuri, si am baterie de 40 de amperi
    Pt cati consumatori sunt pe masina, parca mergea o baterie de 50 - 60 de amperi
    Deci loganul 10 ani este de fapt un laureat, adica puteau si ei sa puna o plafoniera cu 3 becuri

    Comment


    • Pentru plafoniera cu 3 becuri nu fac scandal ca nu este tracute in lista ,si este destul de ieftin plafoniera cumparat de pe bursa, dar capacu de deasupra bordului este trecuta in lista.
      O sa cer ceva la schimb (daca nu are capac desupra).

      Comment


      • cere plansa de bord conforma. e un bun platit de tine pe care nu l-ai primit.

        Comment


        • ar trebui sa ai acel spatiu de depozitare in bord prevazut cu capac, e dotare standard pe SL10
          Attached Files

          Comment


          • Si daca nu are cum sa schimbe(plansa de bord).......nu mai iau masina ??
            @GuGu21 este adevarat ca este dotare standard.....dar daca nu are capac , este normal sa cer altceva la schimb.
            Last edited by nelu_71; 15 April 2015, 10:50.

            Comment


            • Da, clar - trebuie luati putin de guler. Uita-te si tu pe la accesorii si vezi ce ti-ar prinde bine daca au gresit, sa suporte
              Last edited by 77sky; 23 April 2015, 21:56.

              Comment


              • Cotiera sau o alarma ......oricum o sa trebuiasca sa dea ceva.
                Last edited by 77sky; 23 April 2015, 21:56.

                Comment


                • Eu voi incerca sa trag putin de pretul alarmei pe care doresc sa o montez de la ei! Poate obtin o reducere de la 750 lei la vreo 500!

                  Comment


                  • Un link cu alarma aste de 750 ???
                    Last edited by 77sky; 23 April 2015, 21:57.

                    Comment


                    • Ca alarme cei de la Cobalcescu mi-au propus o alarma de origine Dacia la 450 de lei cu telecomanda, si o alta Viper ce poate fi instalata pe CAN la 750 lei.

                      Comment


                      • Am fost azi la garaj meridian (unde sint masinile noi) au mai aparut inca 2 SL10 la una sa vazut clar va nu are capac pe bord.Cred ca toate SL10 care sau facut anu acesta nu au capac de depozitare.

                        Comment


                        • In cazul asta, probabil ca nu mai apare nici in fisa de produs. Deci atentie sa nu va enervati degeaba
                          Interesant ca astia o tot dau inainte cu productia de SL10, eu intelesesem ca au atins pragul de 2000 buc. SNL10 ( Serie NeLimitata 10 ani )
                          Last edited by 77sky; 23 April 2015, 21:57.

                          Comment


                          • Acu o sa fie tot serie limitata...se va fabrica inca 10 ani
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Logan 10 ani nu se mai poate comanda! Eu nu am mai putut comanda la data de 16 martie. Mi-a fost gasita una care a fost deja comandat de cineva si nu a mai vrut-o!

                              Deci se pare ca au scos capacul acela.. cu toate ca atunci cand am primit lista de dotari a masini de la showroom scrie clar: spatiu de depozitare inchis!

                              Comment


                              • Intre momentul cand primesti lista si cand comanzi trece ceva vreme, mai evolueaza si echiparea masinii.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google