Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are careva idee ... fonominul cu care este izolat fonic loganul 2 este ignifug?

    Comment


    • Are idee cineva unde găsesc de cumpărat fonomin? In Bicuresti?
      Am întrebat in 2 centre de profil (centre mari) si nici nu puteau repeta cuvântul corect...habar nu aveau...

      Comment


      • Si eu am cautat la Bucuresti fonomin, si nu am gasit nicaieri, si m-am lovit de aceeasi problema, nu auzisera niciodata de asa ceva. Daca gasestipe undeva enc_edy, anunta-ma si pe mine, mai imi trebuie vreo 6 metri.

        Comment


        • eu am cumparat din targul vitan acum ceva timp 1 metru pe un metru jumatate, asa il vindeau

          Comment


          • O sa caut in Vitan si daca găsesc, te anunt mariusstf

            Comment


            • Da in vitan e 40de lei metru, niste hoti. Am fost si eu acum ceva vreme. Am preferat sa iau de la un coleg de pe forum si m-am costat 150 de lei cu tot cu trasport ca am fost eu pana la pitesti, pentru ca am luat 10m, luam din târg 400de lei.

              Comment


              • Revin cu o rugaminte la care inca nu am primit raspuns adresata colegilor posesori de Prestige...

                Daca aveti capacele de la roti Dark Metal ( inchise la culoare,5 spite - asa ), puteti sa-mi dati si mie un cod va rog ? Si s-ar putea pune o poza, sa-mi fac o idee ?

                P.S. - am gasit un cod la un coleg pe forum ( 403151369R , caruia ii multumesc inca o data pentru efort !) insa as vrea sa fiu sigur. Cei din reprezentanta / vocea clientului nu pot sa-mi ofere o certitudine ca sunt Dark Metal si nici nu le pot returna in cazul in care plasez gresit comanda

                Va multumesc

                Comment


                • 40 lei metrul? bai frate...au luat-o razna toti? auzi 40 lei metrul......
                  mai pun fonomin...niciodata....)) pun burete...

                  Comment


                  • @Midnighte Le-am gasit pe emag, dupa ei reperul e 403154000R

                    Le gasesti si ca set: http://www.emag.ro/set-capace-roti-d...CT_ACCESSORIES

                    Comment


                    • Sunt gri deschis...desi in poze par altfel...am sunat la dansii ( firma respectiva care le vinde, nu sunt vandute de emag )

                      Comment


                      • Sunt 3 coduri la capacele alea, cu prețuri diferite, aparent toate gri clare/deschis
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Rezolvat cat de cat problema cu polish! Poze inainte si dupa!
                          Attached Files
                          Last edited by Remus77; 23 March 2016, 08:57.

                          Comment


                          • Cum adica dark metal, sunt negre ? Ai putea sa-ti iei un spray auto si sa ti le faci ce culoare vrei

                            Comment


                            • Suna simplu, dar nu prea e. Incercat si facut experiment , dezastru ( spray auto cat si spray cauciucat )
                              Dark metal nu sunt negre, sunt inchise la culoare

                              Comment


                              • Intrebari Logan 2

                                Salutare ! Am un logan 1.2 ,laureate si am urmtoarea întrebare daca poate cineva sa ma ajute cu un raspuns. Am tot citit ieri pe forum ca se poate monta butonul ECO dar nusj daca si funcioneaza.....De curiozitate am scos suportul acela de la butonul de reglaj oglinzi si surpriza in spatele celor 2 butoane de forma ,de plastic am gasit 2 mufe cu fire deja trase in ele . Daca ii pun butonul ECO functioneaza?Si înca ceva lânga mai este o mufa aia nu stiu pt ce este ..... Daca a mai gasit cineva asa ceva si stie despre ce este vorba poate ma ajuta si pe mine .Va mulumesc !


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by George puiu; 23 March 2016, 13:50.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google