Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la ce pret se ridica toata "afacerea" asta ? bogdan_cr . Sa stiu daca se merita sa imi pun CCSL sau sa o las fara .

    Comment


    • andu_4all merita daca mergi pe autostrada destul de mult. Altfel nu-i o mare branza.

      Comment


      • Deci la autostrazile de la noi ... e clar ))) , mai bine imi fac muzica ! Doar ca eram curios de pret.

        Comment


        • Pe mine ma tenteaza deocamdata sa iau un buton pentru pilot ca sa nu mai am acel buton fals. Cred ca o sa mearga iluminarea nu?

          Comment


          • @andu_4all : am updatat anuntul pe bursa, scrie acolo ce si cum;

            @ady_dragan : da, se aprinde led interior, este cablat in conector cu fir de lumini pozitie

            Comment


            • Originally posted by SCORPION21 View Post
              Si niste poze cu suportul de plastic pentru punea spate facute pe fuga la un Sandero de Drive-Test.

              Nu stiu de ce s-au incarcat pe site cu susul in jos ???
              In legatura cu protectia aia, eu nu va recomand sa o puneti. Eu am avut-o pe Stepway-ul meu si la primul drum cu zapada (eram in afara orasului si era zapada pe mijlocul benzilor) cand am trecut de pe o banda pe alta mi s-a rupt protectia aia. Este prinsa doar in 2 suruburi sub arcuri, in rest are niste picioruse de plastic ce intra in niste gauri din puntea spate. Mi-a intrat zapada intre punte si protectie si a scos acele picioruse.

              Comment


              • Fane ti-ai pus asa ceva? IMG_7853.jpg


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Nu. La mine asa era cand am luat masina.
                  Glumesc. N-am pus si nici nu cred ca pun. In schimb am pus perdele, covorase si husa la volan.

                  via Tapatalk

                  Comment


                  • Ce covorase ti-ai luat?
                    Eu am Gledring si sunt poate cele mai bune ca forma si calitate.



                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Intr-adevar, se potrivesc perfect si sunt de calitate!

                      Comment


                      • Eu m-am grbit i am luat de la reprezentanta "de origine"

                        Comment


                        • Intrebari Logan 2

                          Exact pe acelea le folosesc si eu pe timp de vara,iar pe timp de iarna le folosesc pe acestea si observ ca s-au ieftinit de la 200 ron http://www.bestautovest.ro/set-covor...est-4-buc.html

                          Comment


                          • Ale mele sunt all seasons

                            Comment


                            • Originally posted by bolovan View Post
                              andu_4all merita daca mergi pe autostrada destul de mult. Altfel nu-i o mare branza.
                              Eu il folosesc si pe drumuri nationale si pe drumuri europene. Accelerez si franez din el.

                              Comment


                              • Originally posted by bolovan View Post
                                andu_4all merita daca mergi pe autostrada destul de mult. Altfel nu-i o mare branza.
                                ba este o mare branza. cine il are stie de ce.
                                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google