Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca cel Mai probabil s-a ars siguranta sau ghinon a vazut un papuc de la bricheta.

    Comment


    • Salutare!
      La ce model/varianta de Logan (e clar ca a fost exportat ca Renault) este aceasta capota portbagaj?
      E foarte fain sistemul de deschidere, in comparatie cu clasicul butuc.
      Cam mare pretul totusi..

      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

      Comment




      • Renault Logan II ph2 RUsia, necesită
        - alte stopuri
        - altă broască
        - buton deschidere soft (adică electrică via uch)
        - altă instalație electrică
        - alte lămpi iluminare număr

        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Este compatibil volanul de logan 2017 pe un logan 10 ani 2014 ? Daca da , unde se poate monta? ( inclusiv reglarea claxonului pe volan + comenzi ) si cam cat estimati manopera ?

          Comment


          • -Volan X52ph2 + airbag de X52ph2
            -spiră airbag+CCSL+claxon
            -monomanetă fără claxon
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • De la vreo 3-4 luni dupa ce am cumparat masina am sesizat un scartait la pedala de ambreiaj, dupa ce mi-au schimbat pe garantie pompa de ambreiaj, zgomotul a ramas. Aveti idee ce poate fi? A mai patit cineva asta?

              Comment


              • Are 6 luni masina mea si scartaie si la mine

                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                Comment


                • Si tie ce ti-au zis?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ca asa fac toate
                    Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                    Comment


                    • Si la mine se aude un scartait sesizabil cu motorul oprit. La fel face si la Clio, are momente. Poti gasi o explicatie cum sa "repari" scartaitul dar e relativ complicata, practic trebuie unsa pompita aia, eu am renuntat la idee pe motiv ca nu se merita.
                      Ca idee la Clio am 240.000 de km abreiajul original. desigur si pompita originala.

                      Comment


                      • Nu merge cu ungerea pompitei, cei de la reprezentanta au incercat la mine asta si la fel a facut.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Trebuie uns, pedalierul de ambreiaj: axul pedalei + capetele arcului + axul tijei de acționare pompă hidraulică ambreiaj
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Inseamna ca trebuie sa te impaci cu ideea, eu am reusit.

                            Comment


                            • Banuiam ceva dar o luam mai pe bajbaite.Ms torquemada

                              Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Atunci doar axul tijei de actionare al pompei hidraulice l-au uns. O sa incerc cand o sa se faca mai cald afara. Multumesc t0rquemada


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google