Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @sadicu ai incercat cu alcool IPA sau tehnic sa il stergi?

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by meticulosul View Post
      Si de unde l-ai achizitionat?
      Unilot Sos.Progresului,vis a vis de Curtea Militara de Apel.Asta daca esti din Bucuresti.Montat tot la ei.Aveam si Casco cu fransiza si nu merita.Cam 440 ron a fost.
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Cu ce sa sterg niste picatele de vopsea de pe masina?

        Comment


        • Depinde de vopsea, poti sa incerci cu IPA sau cu argila daca este foarte proaspata.

          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

          Comment


          • Ca zi parbriz, recomand Pilkington..
            Legat de petele de vopsea, poti incerca cu alcool tehnic sau chiar benzina, musai de aplicat la umbra, apoi aplici niste ceara cu carnauba.
            Dar mai intai incerci pe o suprafata mai mica.

            Comment


            • vali2008
              Se foloseste alcool IPA nu tehnic, preferabil 50 - 50 cu apa sau pur daca vopseaua este de calitate. Prima data se incearca pe o portiune mica, la mine a mers si simplu ce am luat.

              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

              Comment


              • Eu am reusit cu benzina pe o masina cu vopsea neagra ( nu Logan), un "gospodar" a vopsit un gard si mai sarisera stropise si pe lang..dar a iesit bine.
                Multam de info, gasisem ceva pe net legat si de alcool..

                Comment


                • Va salut. Referitor la bancheta spate ,,nefractionabila 1/3 si 2/3,, aia e chiar fixa sau poate fi rabatata intreaga ?

                  Comment


                  • Spătarul rabatabil 1/3,2/3 și nedemontabil. Se poate scoate sezutul și atunci spătarul va fi rabatat orizontal

                    Spătarul fix e demontabil după scoaterea a 2 suruburi, suplimentar mai demontezi 4 și scoți și armătura
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Multumesc pentru raspuns. O sa ma uit la unul sa vad daca pot face sa fie demontarea mai ,,quick'' cu niste piulite fluture pentru cazuri de necesitate

                      Comment


                      • Baieti, pot fi amendat pentru rovinieta daca inca nu mi-a sosit talonul(dovada 15 zile)?

                        Comment


                        • Originally posted by alex1ioan View Post
                          Baieti, pot fi amendat pentru rovinieta daca inca nu mi-a sosit talonul(dovada 15 zile)?
                          Ai pus numerele noi?

                          „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                          Comment


                          • da, definitive, astazi

                            Comment


                            • Trebuie rovinieta,

                              Pe aia de la cnadr nu-i intereseaza cand iti vine talonul,

                              Eu asa stiu

                              „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                              Comment


                              • intrebam pt ca la peco iti cere talonul la rovinieta....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google