Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • magazinu de piese auto
    au tot felu de programe cu piese compatibile plus originale
    „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

    Comment


    • Originally posted by jj_ View Post
      am nevoie de codurile stergatoarelor valeo; ma poate ajuta cineva?
      De regulă colegul @t0rquemada are răspuns la astfel de întrebări.

      Comment


      • @jj_ Ai PM.

        @vasile 66: Aceleași magazine pentru care L52 e Logan 3, iar TCe-ul are distribuția pe curea, nu...
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by aris86 View Post
          Sa trimiti un mail celor de pe okazii. Cred ca am gasit anuntul cu capacele tale, pe okazii setul costa 149 ron. L-am intrebat pe tip daca nu sunt cumva furate, le-am zis ceva de bine celor care mi le-a luat si parca a ezitat.
          http://m.okazii.ro/accesorii-roti/ca...noi-a167335916

          Da, asta e anuntul la care faceam referire. Vad ca le-a crescut pretul, initial le-a afisat cu 120 ron.

          Comment


          • Originally posted by aris86 View Post
            Salut! Noaptea trecuta mi-au furat capacele. Aveti vreun cod pentru ele, ca m-ar interesa si pe mine sa cumpar si de data asta sa le pun si sistem antifurt capace. O zi placuta!
            exact ce am patit la loganul anterior, le au furat dupa ce spalasem masina, era ziua la pranz, soarele pe cer, parcata la bulevard circulat si de masini, si de pietoni pe trotuar- m a uimit tupeul, - ziua,in vazul tuturor, lume multa circula, si asta in titan nu ferentari sau rahova
            asa ca cei ce zic ca daca parchezi noaptea langa stalpi de iluminat iti confera mai multa siguranta, ma amuza
            Last edited by panselin4; 29 December 2014, 00:27.

            Comment


            • Omule daca le-ai vazut pe diverse situri de "distributie" shi stii ca sunt ale tale suna omuletzul care le vinde shi va intalnitzi

              Comment


              • Ar trebui o reclamatie de furt la politie si sa te intalnesti cu el.

                Comment


                • obligatoriu trebuie marcate cu nr. de inmatriculare in loc vizibil, le faci o poza pentru o eventuala dovada, cu marcarea distantelor fata de margine in caz ca le sterge, asa cel putin o sa le fie frica sa le foloseasca sau sa le vanda....am sa fac si cu jantele la fel, cred ca pe langa prezoane, ca acolo se uita inainte sa le desfaca......hotii te verifica cel putin cu o zi inainte de a trece la treaba.....
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • Am gasit videoclipul asta pe youtube referitor la reglajul final al usilor pe Dacia. Merita vazut si imi cer scuze daca fac offtopic!

                    Comment


                    • @wolfiqed: Poate este un film făcut de concurenţă!

                      Comment


                      • Haideti mai, nu fiti rai ...ala era Sandero 1..

                        La seria noua de Logan 2 au angajat un robot sa faca reglajul acesta ...!



                        Tehnologie nene, nu jucarie...eheee...
                        Last edited by bogdan_cr; 29 December 2014, 13:28.

                        Comment


                        • Filmuletul e de la o fabrică din Rusia.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            Filmuletul e de la o fabrică Renault din Rusia.
                            Doar am completat, ...Renault.

                            Comment


                            • imi poate spune si mie cineva, in afara de arcuri sport eiback pt logan 2, mai exista si alte firme de arcuri care sa produca pentru logan 2? Ca peste logan 1 se gasesc de toate, pt logan 2, mai greu...
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • aveti idee la ce temperatura rezista antigelul la logan 2? ca vad ca va fi ger chiar si de - 20 de grade, zilele urmatoare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google