Consum Logan II 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa lasam supararile, fiecare traieste asa cum merita.....La multi ani!
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • La multi ani tuturor romanilor de pretutindeni!
      Last edited by aris86; 31 December 2014, 20:21.

      Comment


      • Super ai condus hahasero! Imaculat! Extremamente ireprosabil. Cred ca ai facut ceva cursuri de pilotaj...
        Mie imi place clipul asta http://youtu.be/db4w7epp9vM.
        Cine-i bo$$ dã bo$$ să vede in toate acelea ce le face

        Alt clip superb....http://youtu.be/_gicwtR-QZg
        Cine le are, le are frate! Asa talent si maiestrie, rar.
        Last edited by Cezar; 31 December 2014, 22:37. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • La o medie de nici 50 km/ora ai un consum cam mare. Cel mai probabil conduci agresiv in stilul vezi rosu la semafor dar accelerezi la limita si franezi la limita. Si inca ceva. Faptul ca ai atins 150 si ai o medie de 50 nu e edificator. Ar trebui sa vezi media mea de peste 100 pt drumurile pe care le fac aproape zilnic din Prahova in Bucuresti cam la acelasi consum pe benzina si cu 2 l mai mult pe gpl.

          Comment


          • Stiu sa anticipez traficul, am scos si consumuri de 5.2 seara in oras si de 4.7 afara, dar nu am rabdare sa merg la consum si nici nu ma intereseaza sa fac asta.

            Comment


            • În condițiile în care în ultima săptămână în Buzău s-a circulat mai rău ca într-o zi cu ploaie în București cum ai scos 5,2% rămâne un mister.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Sa ma scuzi dar la 18 ani ai tai inca nu ai experienta ca sa susti ca anticipezi ceva. M-am uitat la o bucata din clipul tau si esti agresiv cu masina in mod nejustificat. Am vazut si o depasire la limita in varf de rampa pe dunga continua si mai multe taieri de curba care nu se fac cand ai ceva exparienta. In plus ai tendinta sa faci depasiri multiple. Ai o dacie cu cuplu destul de prost in turatii mici si ca sa faci asa ceva e clar ca o turezi in trepte mici la limita. De viteza mare in localitate cred ca nu e cazul sa mai zic. Faci parte din cei ce nu suporta masina in fata si depasesti tot. Sa zici merci daca ai facut consumul ala la felul cum conduci. Nu te agita nu ma intereseaza cum si in ce fel conduci dar sfatul meu e sa fi temperat.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  În condițiile în care în ultima săptămână în Buzău s-a circulat mai rău ca într-o zi cu ploaie în București cum ai scos 5,2% rămâne un mister.
                  Acum o saptamana pe 60 de km in oras.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ai mers destul de calm.. nu cred ca ai trecut nici de 150 macar ,altii merg cu 120 prin oras,fi atent cum se face :
                    Cursa infernala in judetul Neamt. Un tanar a vrut sa depaseasca toate masinile120km/h in oras si 140km/h in afara lui


                    Lasand alte discutii la o parte stai linistit, altii conduc de 20 de ani si tot prost conduc,app masina merge f frumos pt 1.2
                    Last edited by Allyn_y; 1 January 2015, 15:18.

                    Comment


                    • Loganul oricum trece cu greu de 150 km/ora si de fapt nici nu are viteza asta...kilometrajul mereu arata mai mult. Dar sa il incurajezi ca e ok cum conduce e clar ca si tu ai o problema serioasa... Din astia cu o mana pe volan la ora 12 care accelereaza in a 3-a la 6000 de ture ca sa depaseasca pe dreapta si pe dunga continua sunt destui. Din nefericire speranta lor de viata e mica. Nu imi doresc sa prezint condoleante nimanui pe forumul asta. Si retine asta o spune unul ce conduce de 30 de ani iar media lui de viteza e in general peste 100. E drept ca merg mult pe autostrada. Dar sa fac cascadorii de genul ala nu indraznesc...Nu e vorba numai d eviata lui ci si de a celor de pe langa el...

                      Comment


                      • Daca sa tai cateva curbe so sa depasesc in siguranta pe dunga continua ti se pare cascadorie...
                        Da, am facut si cateva lucruri ilegale, dar nu am incurcat pe nimeni in trafic si nu am pus viata nimanui in pericol.
                        Si da, depasesc mult, prefer sa fiu eu primul si sa am vizibilitate maxima in fata decat sa stau in fundul altora.

                        Comment


                        • Tipologie specifica oricarui cocalar! Asa-i ca in sinea ta tanjesti dupa un biemvieu vechi? Nasol ca ti-au luat parintii masina noua

                          Si apropo, conduci ca o cizma. Ai 6 luni de condus si esti zmeu. Realitatea este ca ai un stil execrabil. Habar n-ai de regulile elementare. Sa nu mai zic de cum ai bratele pe volan.
                          Ce sa mai atata...boschetarie!!!!

                          Comment


                          • Nici nu am sa ma strofoc sa intru in discutii contradictorii din nou cu tine domnule cezar, nu tanjesc dupa nici un cazan.
                            Nu mai arunca atat cu noroi ca ai tu nu stiu cati ani de permis, sunt altii care conduc de atatia ani, au condus prost de la inceput si asa o sa faca toata viata. Eu nu am pus viata nimanui in pericol pana acum, nici pe a mea si conduc dupa cum consider eu. Asa ca hai sa revenim la titlul topicului. Daca mai aveti si alte comentarii la adresa stilului meu de condus, exista pm.

                            Comment


                            • Nu poti sa schimbi un om asa usor, mai ales pe un forum, deci mai bine revenim la subiect.
                              Eu sunt de acord cu Cezar, atata ca exprimarea lui e mai directa sa zicem asa
                              Bafta.
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • La multi ani! Si consumuri cat mai mici!

                                Ca sa prinda anii aia multi, hasserro o sa se potoleasca, sa speram ca nu in urma unui accident grav. Unul mai mic asa e destul si gata cu vitejia. In plus, cand o sa mearga cu masina luata din banii lui si cu benzina bagata din salariu, se duc fitele de "vreau primul in coloana", orice masina ar avea pe mana.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google