Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am vazut un Logan cu paravanturile lipite pe exterior, cred ca erau Heko. Cum a scris Stoicanu, pe rama geamurilor, nu erau de origine, lungime mai mare.
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • Găsiți ceva paravanturi pe alfaromtrans.ro
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Oti View Post
        Eu am vazut un Logan cu paravanturile lipite pe exterior, cred ca erau Heko. Cum a scris Stoicanu, pe rama geamurilor, nu erau de origine, lungime mai mare.

        Tare,dar si-a montat cineva sau are cineva idee unde se gasesc? La fostul logan 1 ,erau geamurile pe 1 cm sau cat intra in cheder erau aproape matuite de la zgarieturi....

        Comment


        • De unde le pot achizitiona?

          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

          Comment


          • Pe ce mai dam banii...desi nu se vede la o privire din avion, la una mai atenta arata bine
            Attached Files

            Comment


            • Exceptional l!!

              Comment


              • Daca sunt metalice (sau "stainless steel" de pe aliexpress), se poate sa ai probleme pe viitor. Sunt cazuri explicate pe net ( Google-->metal tyre valve caps) in care ruginesc pe valvele cauciucurilor..

                Comment


                • Da ce crezi, sunt prostii dinalea "metalice" Nu sunt "stainless steel" dar sunt de pe aliexpress. Sunt asa de bune ca dupa ce le-am tinut putin in mana s-au inegrit. O sa le dau jos peste cateva zile.

                  Comment


                  • Si o filmare cu camera auto DVR noaptea.
                    Upload and share videos instantly. It's free and simple. No signup required.

                    Comment


                    • Ce camera este? Arata bine filmarea.

                      Comment


                      • Viofo a119

                        pe timp de zi

                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        Comment


                        • Am comandat-o si eu!

                          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                          Trebuie reglata mai bine sa nu mai reflecteze bordul asa mult!

                          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                          Last edited by sorin74ivn; 5 October 2016, 13:15. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Ti-a venit camera sau este tot la posta vamala?
                            Sa o cobor mai jos. Mai am o inregistrare de duminica dupa amiaza, poate a iesit mai bine.

                            Comment


                            • E la BSI Bucuresti de trei zile! Sa incerci cu o lentila antireflexie! Incearca s-o mai reglezi! Calitatea e super!

                              Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Sal all
                                Stiiti pe careva din Braila sau Galati care se ocupa cu activari cu interfata Derelek - software DDT2000 pe Logan 2?

                                Mersi anticipat.
                                Pentru eventuale "inconveniente de postare" astept PM.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google