Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca te prinde politia/rar-ul cu asa ceva pe sandero/logan te-ai ars!! + ca voi aveti impresia ca da vreo rigiditate mai buna masini, wrong , defapt la o tamponare face mai mult rau decat bine , cadrul motor nu este facut pentru acel bull-bar .
    Last edited by prometheus; 15 November 2016, 23:21.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • E bun contra celor care parcheaza in fata ta prin "parcarea laterala" si in parcarile din hipermarketuri.
      De ce te-ai arde daca te vede politia cu asa ceva?

      Comment


      • Postarea e la misto, totuși aștia umblă liberi.

        Personal văd folia pe geamuri de 1000 de ori mai periculoasă decât bullbar-ul
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • da, mai ales folia "oglinda" de pe masinile d epolitie. fraierestenii n-au voie "oglinda", ca reflecta soarele si ii orbeste pe ceilalti participanti la trafic. cand l-am intrebat pe militianul rutierist de ce ei au voie, cica isi protejeaza aparatura. ok, aparatura voastra e mai valoroasa decat vietile oamenilor, sau pe voi va doare fix in cele trei litere de vietile soferilor si faceti doar gargara cu preventia si aplicarea legii? liniste...s-a suit in masina si-a plecat, apoi a venit sa-mi ceara sa sterg poza de pe telefon, altfel mi-l confisca. a confiscat pe ma-sa intr-un final, c-au mai venit vreo 2-3 sa faca poze
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • cineva in zona mures, cluj, alba care poate activa functia HSA, semnalizare cu impuls si altele ?

            Comment


            • Treci muntii pe la Tg. Secuiesc -- Lepsa si final Focsani (app 323 km) si dai de Bogdan...Super OK...

              Comment


              • Credeti ca acest ornament cromat de la haion se potriveste si la berlina,la portbagaj?Iar despre bogdan_cr numai cuvinte de lauda!!Mare om,mare caracter!!Si super priceput!Recomand.
                Attached Files
                Last edited by Marian SLZ; 16 November 2016, 15:40.

                Comment


                • era mult mai ok la fosta logan 1 ph 2...la Sandero parca nu prea...Ar fii interesant la L2Ph1..

                  Comment


                  • Pai eu asta intrebam.Ar arata bine pe LII.
                    Last edited by Seba; 16 November 2016, 16:05.

                    Comment


                    • Originally posted by Marian SLZ View Post
                      Credeti ca acest ornament cromat de la haion se potriveste si la berlina,la portbagaj?Iar despre bogdan_cr numai cuvinte de lauda!!Mare om,mare caracter!!Si super priceput!Recomand.



                      Se gasesc si pentru berlina
                      Pe acelai site
                      Caut la noul symbol
                      In Turcia loganul nou se numete noul symbol
                      Yeni Symbol parca in turca



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Și dacă nu e publicitate și nici cu supărare ...... Care-i site-ul?

                        Comment



                        • Aici gseti tot


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by stoicanu View Post

                            Se gasesc si pentru berlina
                            Pe acelai site
                            Caut la noul symbol
                            In Turcia loganul nou se numete noul symbol
                            Yeni Symbol parca in turca



                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Multumesc de informatie.Am cotrobait pe acel site si am vazut aproape tot ce inseamna crom pentru L2.Unele.sunt interesante,altele nu depinde de gustul fiecaruia.

                            Comment


                            • Gataaa!!! pus folie llunar ATR 15. Arată super... Nu mă așteptam să ofere atâta eleganță Loganului. Super mulțumit, recomand. Dacă am timp revin cu poze. O seară faină să aveți.

                              Comment


                              • am observat niste elemente de prindere si niste gaurele in portbagaj - o idee pentru colegii forumisti care au posibilitatea sa creeze un model de mocheta care sa acopere spatele portbagajului.
                                Attached Files
                                Last edited by TopCat; 17 November 2016, 16:10.
                                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google