Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A gasit cineva o solutie eleganta (fara gaurit tabla) pentru a face suportul de numar sa nu mai vibreze asa de urat la inchiderea portbagajului?
    Eu am incercat cu niste tampoane, cu banda dublu adeziva (foarte putina) insa nu am reusit.

    Bine, asa face si la alte masini, dar ma cam dispera.

    Comment


    • Originally posted by t0rquemada View Post
      Și calculatorul (de AVM-around view monitoring) de unde îl iei ?!
      De pe duster....

      Comment


      • Dacă multiplexorul e 560ron pe oficial cât va fi avm-ul?
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Dublu, așteptăm să se buseasca duster, dar pana atunci mănâncă rugina cascarabetele noastre și trebuie sa iei alta mașină.

          Comment


          • ...si-ti iei duster "cu de toate".

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Dacă multiplexorul e 560ron pe oficial cât va fi avm-ul?
              Nu lucram la oficial)!
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • Nimeni nimic! Cu agatul cutiei de viteza în treapta 1-2...sau ii mai ateptm o luna? Aviz celor care de prin martie nu le mai agata!

                Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                Comment


                • Mergi la service, sa nu ai vreun defect de fabricatie.

                  Comment


                  • Nu nu! Eram uimit ca de o buna bucata de vreme nimeni nu s-a mai plâns de problema asta! Subit s-au rezolvat problemele pe timp de vara! Ciudat fenomen!

                    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by stefi21 View Post
                      Nu nu! Eram uimit ca de o buna bucata de vreme nimeni nu s-a mai plâns de problema asta! Subit s-au rezolvat problemele pe timp de vara! Ciudat fenomen!

                      Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk
                      Și eu am zis că agață, dar torquemada a făcut și el două-trei mișcări cu ea și a spus că este ok, acum o las așa până o să îi schimb și la asta 2-3 rulmenți cu 7-8 milioane

                      Comment


                      • Ceva pâslă pe mocheta care îmbracă portbagajul, pe pâslă o să dau mâine cu ceară și le las la soare pt uscare.
                        Attached Files

                        Comment


                        • voi chiar vreti sa lasati carutele astea mostenire la nepoti ...

                          Comment


                          • Originally posted by GuGu21 View Post
                            voi chiar vreti sa lasati carutele astea mostenire la nepoti ...
                            Prea tare asta! [emoji2]
                            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                            Comment


                            • Modul impuls montat in ușa dreaptă, impulsul funcționează și de la șofer și pasager.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Butonul ramane acelasi? Cel pe care scrie prestige cu ce e diferit?

                                Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google