Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De unde ai achizitionat?
    Multumesc.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Butonul cu Prestige este pt masina mea ( o berlina Prestige 2017 cu butoane pe uși ) cel simplu pt un MCV din 2015 cu butoane geamuri față pe consolă.

      Pe bursă este anunțul http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...ia-t58505.html

      Scz dar autocorecția de pe telefon face toți banii. Dar se înțelege
      Last edited by dl_dr25; 26 September 2017, 19:06. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Butonul ramane acelasi. Cel cu prestige e pt masinile cu butoane pe fata de poetiera cu comanda din 2 posturi.
        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

        Comment


        • Originally posted by Fanez View Post
          Cineva care are si zice ca se potrivesc la fix a luat din lidl . Alea pe care le aduc ei.
          Cand mai baga imi iau si eu.
          Ai luat pana la urma husele? Au in oferta acum la lidl si vreau o perere referitor la asezare pe scaune, rezistenta....

          Comment


          • Mai, legat de huse...cred ca mai bine faceti un efort si luati unele dedicate.
            Daca mai aveti si banchete fractionare, cu atat mai mult. Ce faceti cu cele universale?

            Unele dedicate sunt scumpe (eu am dat 300 pe ale mele dar nu imi pare rau).

            Comment


            • Salut,
              Poate sa ma ajute cineva cu o poza/schita la faseta de prindere a conductelor de incalzire pasageri?
              Multumesc

              Comment


              • Originally posted by sebibv View Post

                Unele dedicate sunt scumpe (eu am dat 300 pe ale mele dar nu imi pare rau).
                Urcă și tu niște poze te rog.

                Comment


                • Originally posted by keim View Post
                  Ai luat pana la urma husele? Au in oferta acum la lidl si vreau o perere referitor la asezare pe scaune, rezistenta....
                  Nu mai am curaj sa iau huse de la lidl. S-au deteriorat destul de repede (vreo 3 luni). Nu le recomand, eu nu mai iau huse de la ei.

                  Decat sa dau 80 de lei la 3 luni si sa ma chinui cu montajul, mai bine dau 200 de lei la 2-3 ani.
                  Last edited by Fanez; 27 September 2017, 16:31. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Si pana la urma de unde ai luat? Am văzut si in târg la Vitan la 140-150 lei dedicate, material destul de Ok, dar nu au deschizătura aia pr airbag

                    Comment


                    • Huse.ro..Se fac pe comanda.Eu am nimerit acelasi material ca si fetele de usi.
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Am luat din lidl dar nu mai iau de acolo. O sa caut in alta parte. Era un sait "100.ro" sau cam asa ceva de unde am luat perdele dedicate, bune. Cred ca tot la ei o sa caut.
                        In alta ordine de idei, presurile "dedicate, de origine" luate din reprezentanta nu se potrivesc cu masina.

                        Comment


                        • Originally posted by Alltricks View Post
                          Salut,
                          Poate sa ma ajute cineva cu o poza/schita la faseta de prindere a conductelor de incalzire pasageri?
                          Multumesc
                          Dac ai conductele totul este intuitiv

                          Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • M-au sunat de la magazin sa merg sa le rudic și mi-au spus ca nu au putut sa-mi aduca si acele fasete ca nu au mai fost pe stoc.Lucrez intr-o industrie conexa auto si poate gaseam ceva sa se potriveasca, sungura problema fiind ca nu stiu cum arata!!
                            Am cautat pe net dar nu am gasit nici o poza...de asta am intrebat!

                            Comment


                            • Sandero 2014 ptr germanica vin cu discuri spate. La noi au tamburi ventilati? dc?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google