Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu, nu, stai linistit, cadrul ramane intreg (nici nu as fi acceptat sa il taie). Practic, tot ce se elimina este suportul aplicat peste el, prin sudura, scaunul ramanand intact

    Comment


    • Salut,
      Tocmai ce mi-am achizitionat un Logan 0.9 tce variana SL Plus, fara computer bord si mi-ar placea foarte mult daca i-as putea activa functiile adormite. Am sunat la vocea clientului dacia si mi-au spus ca ei nu activeza CB-ul iar daca intervin pierd garantia la asamblu. Acum sunt in dilema daca merita sau nu.. voi ce sfat imi dati?
      Multumesc,

      Comment


      • Suna-ma pe torquemada și nu pierzi nici garantia

        Comment


        • Marian, dupa ce vei avea CB vei vedea ca e cea mai buna investitie..si NU iti va fi afectata garantia, pentru ca se intervina doar pe partea de soft, practic functiile trebuie doar activate, exista deja.
          Vezi ca re colegul torquemada chiar si un topic.

          Comment


          • Originally posted by sadicu View Post
            Suna-ma pe torquemada și nu pierzi nici garantia
            nu am nr lui, i-am lasat un mesaj in privat.

            multumesc,

            Originally posted by vali2008 View Post
            Marian, dupa ce vei avea CB vei vedea ca e cea mai buna investitie..si NU iti va fi afectata garantia, pentru ca se intervina doar pe partea de soft, practic functiile trebuie doar activate, exista deja.
            Vezi ca re colegul torquemada chiar si un topic.
            i-am lasat un mesaj in privat, multumesc frumos..sper doar sa aiba timp sa ma rezolve ca vad ca e tare solicitat
            Last edited by marian29; 18 May 2018, 13:56. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by sebibv View Post
              - medianav: 800 de lei cred
              Atât de mult ai dat pe Medianav?

              Dar ce are în plus față de cele de pe OLX la 400-500 lei sau cum a găsit un coleg de forum mai demult cu 150 lei la "băieți"?
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • Poate 400-500 este medianav si pe la 650-800 este medianav evo.
                Poate pachet cu antena si camera.

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                Nu am citit tot mesajul lui, vad ca a luat separat "optiunile" [emoji39]

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
                Last edited by dl_dr25; 18 May 2018, 14:51. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Uite aici, 550 lei, include și antena...

                  Probabil o lasă la 500 lei sau 550 lei cu transport inclus...
                  Iar cameră marșarier am văzut la Metro Berceni (Bd. Obregia, fost Metalurgiei) cu 45 lei.

                  Oricum, trebuie să recunosc... am observat și eu că au crescut un pic prețurile deoarece a venit vara și pleacă lumea în concediu.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • Așa am găsit și eu cotieră cu 170 Ron. Cea cu spatiu de depozitare. Dar te riști s-o iei? Când noua e 400+ iar pe Olx 300-350 ?

                    Comment


                    • Cotiera logan 2, cea care se prinde de spatarul scaunului soferului, 140 lei pe olx, https://www.olx.ro/oferta/cotiera-ce...t-IDaKG0h.html
                      Sper sa nu fiu sanctionat pentru reclama...

                      Eu am dat pe a mea vre-o 360 lei...
                      sigpic

                      Comment


                      • Cea de pe logan, originala este îmbrăcată în pânză( am văzut una asemănătoare începând de la 45 lei, pe net), asta are doar partea frontală și ai impresia că are spațiu de depozitare. Pare și mai lată. Poate doar să fie o iluzie optică!

                        Comment


                        • Am dat cred ca 750 lei pe medianav de la planetara...si era nou.
                          Dar nu regret niciun leu platit...Camera am luat-o ulterior. Si asta e super ok.
                          Stiu, o sa ziceti ca-s figuri, ca se paote parca si fara...e drept dar asa mult imi place....
                          Ca si design, sincer va spun arata mai bine radio-ul. Si imi place ca are si CD....

                          Daca siu mai exact as fi paltit teoretic 1050 lei pe camera plus medianav dar din prostie am platit 1150 (ca nu am lipit bine bandoul). De fabrica era 400 EUR.


                          folie si difuzoare...asta vreau acum. Folia prima...difuzoarele cred ca la revizie.
                          Ma dispera ca reprezentanta nu imi spune cat ma costa achizitia+montajul difuzoarelor la ei.

                          De ce vreaus a stiu? CU alarma am avut o surpriza....o gasisem la 650 de lei pe net si ei mi-au si montat-o in banii astia.
                          Last edited by sebibv; 18 May 2018, 21:57.

                          Comment


                          • Cotiera de X52ph2 trebuie să vină cu ce se vede în poză, altfel e bibelou
                            Attached Files
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Pct.8 se poate inlocui cu soricei de calitate [emoji39]

                              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by netzky View Post
                                Nu, nu, stai linistit, cadrul ramane intreg (nici nu as fi acceptat sa il taie). Practic, tot ce se elimina este suportul aplicat peste el, prin sudura, scaunul ramanand intact
                                Cu ce taie?
                                Ma gandesc la tapiterie totusi .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google