Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la tablă cred că s-a tăiat.

    Am pățit și eu, dar când am umblat în portbagaj să prind mai bine husele.
    Este ciudată rău tabla aia. Nu este finisată deloc.
    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

    Comment


    • Originally posted by alex1ioan View Post
      .....i m rog, de ce te-ai tiat la maini ?!
      Cand am desfacut busonul de la antigel ca sa mai completez putin m-am taiat la deget.

      Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

      Comment


      • Umor englezesc, îmi place. Voiam să-ți spun că nu aveai cum sa te tai , doar daca nu aveai ceva la bord sau atehnic).

        @catalin ; la portbagaj într-adevăr sunt bavuri mari , dar la capota......
        Last edited by alex1ioan; 5 June 2018, 17:30. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by bogdan_cj View Post
          Nu, vin fara ciupercile de prindere si fara cele 2 suruburi. Ma voi duce dupa-masa la dealer-ul dacia sa el cumpar.
          ai primit scutul? E ce trebuie? E ok, nu e crăpat?
          Cât costă accesoriile de prindere?

          sigpic

          Comment


          • Dar cate bucati a avut ? Chiar sunt curios cati ati comandat de la el.

            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

            Comment


            • Doi cu tine trei. Azi pe la prânz prețul parcă era 100, acuma văd 150. Neserios....

              sigpic

              Comment


              • Eu nu am luat de acolo, l-am gasit in cautarile mele pe olx. Cum am mai spus, daca gasesc ceva interesant si nu am eu nevoie postez aici [emoji847]

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                Comment


                • Dacă mai găsești poți să arunci si un PM. Nu ma supar. Dar mă deranjează gestul cu prețul. Poate confirma cineva ca era 100, sau am văzut eu greșit?

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu cand l-am pus era 99lei, dar daca a avut cereri "tiganu " a ridicat

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • O sa continui să fiu off-topic. Dar dacă nu lasă la prețul vechi, merită să-i spun să îl trimită și să nu ridic coletul, ca să vadă ce înseamnă să fi "obraz gros"

                      sigpic

                      Comment


                      • Eu la 100 am.convenit la telefon. I-am trimis datele de livrare prin SMS. N-am primit nimic inapoi. Sa vedem daca vine coletul zilele urmatoare.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Neseriosi, necunoscatori sau tepari sunt pe toate drumurile, eu vorbisem cu un vanzator pt comanda stergator clio 4 fara auto, a doua zi ma sunat si mi-a spus ca nu are [emoji55].
                          Azi am vorbit cu altcineva pt o maneta, sa vad daca trimite sau ce trimite [emoji16].

                          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                          Mai mult de 2 zile nu trebuie sa dureze un colet.

                          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
                          Last edited by dl_dr25; 5 June 2018, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • De imbunatatit la logan: se schimba masina! Am vazut ca postul lui mr k este liber. Cred ca il vreau eu .

                            In alta ordine de idei, azi am dat muzica ami tare in masina si...pe cuvant ca nu se aude rau. Incepe sa imi para rau ca am comandat focal-urile. Mi-a dat prin cap sa imi bag picioarele in avansul dat (200 de lei) si sa le las pe astea dar...
                            Sa fim intelesi, acasa am sisteme audio din gama mid-range.

                            Comment


                            • Mulțumiri lui dl_dr25 pentru link-ul cu scutul, am comandat (nu sunt sigur, în mesaj le trimisesem și adresa de livrare), am vorbit la telefon, apoi prin mesaje cu ei (la telefon era o doamnă), dar nu au mai scris nimic, nici nu au mai sunat. Nu au mai răspuns la telefon, așa că nu știu dacă a rămas comanda (prețul era de 99 de Lei, fără transport). Îmi spuseseră că transportul este 35 de lei, de atunci nu am mai putut lua legătura cu firma.
                              Last edited by Danis702000; 6 June 2018, 00:17.

                              Comment


                              • Originally posted by dl_dr25 View Post
                                Eu nu am luat de acolo, l-am gasit in cautarile mele pe olx. Cum am mai spus, daca gasesc ceva interesant si nu am eu nevoie postez aici [emoji847]
                                Păi da, iar apoi omul a fost asaltat de sms-uri și telefoane Apoi, ca un real bussiness man și conform legilor din guerilla marketing, când a văzut că există cerere, a crescut prețul. În cazul acesta cu "doar" 50%.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google