Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc mult Silviu. O sa cer preturi sa vad la cat ajunge aceasta imbunatatire.

    Comment


    • Cere preturi, dupa pune o intrebare si la dezmembrari.

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by dl_dr25 View Post
        Pt punte[ATTACH]525319[/ATTACH]

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
        Poze555821506R.jpeg555821506R (1).jpeg

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comment


        • Ar fi tare sa gasesc la dezmembrari asa ceva

          Comment


          • Scutul de punde il gasesti sigur la dezmembrari cca 100 ron.
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Legat de comparatia L2 cu megane, am loganul de 10 zile si megane de ani buni. Nu le poti compara. Imi place loganul, dar megane 2 este un pic peste, la M3 sau M4 nici nu ma gandesc...

              Comment


              • SilviuA, pentru că m-ai făcut curios, am căutat și uite, nu a spus nimeni că Logan = Megane.

                Doar rimează și se pot închina ode, balade (ai să râzi, există fanatici întru poezie), dar nu seamnăna și nici nu au termen de comparație...
                Attached Files
                Last edited by Catalin S.; 27 May 2018, 01:47.
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • Frumoasa poezie, nu a zis nimeni L2=megane, dar am vazut "cu un megane". Am ambele masini, trebuie sa zic si eu ceva.. Nu vreau sa creez polemici, tinand cont ca sunt si nou aici pe forum.Spor!

                  Comment


                  • Mie îmi place mult meganeul insa diferența de pret e pe măsură.

                    Oricum, dacă mâine ar trebui sa îmi schimb masina... Nu stiu sincer ce mi-as lua.... Insa in mod cert kia si meganeul ar fi o varianta.

                    Comment


                    • Poate cineva sa-mi spuna si mie un cod OEM pentru maneta stergator de parbriz cea cu inel temporizare regalbila stergator fata pentru Loganul meu ? am inteles ca s-ar potrivi un anumit tip de la Clio 4, cei din reprezentanta vor sa ia dupa seria masinii, seria mea nu e buna, nu exista Logan cu temporizare variabila fata. Poate fi si maneta pentru stergator luneta nu ma deranjeaza, eu nu am stegere geam spate.
                      E foarte buna cind ploua marunt si stai toata ziua pe traseu, minunat ar fi o temporizare la stergatoare. Chair daca de noua e scumpa merita toti banii, va rog mult sa ma ajutati

                      Comment


                      • Manetă de stergătoare cu inel de temporizare e de 2 tipuri

                        -de Clio4 indiferent de model are ștergător spate - asta se găsește 498ron
                        -de Lada Vesta fără ștergător spate - asta nu o găsesti

                        Oricum după montare, mai trebuie bife altfel e de decor inelul.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Poate ca s-ar merita cautat la dezmembrari aceasta maneta, mi se pare cam scumpa, cu toate ca si eu imi doresc sa imi pun.

                          Comment


                          • Am vazut pe OLX maneta, 150lei, de Duster cred, pentru ca are modul auto, nu stiu daca se poate adapta sa functioneze pe Logan / Sandero, bineinteles doar temporizarea.

                            Comment


                            • Duster nu are așa ceva nici pe ph3(XJD aka Noul duster)
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Manetă de stergătoare cu inel de temporizare e de 2 tipuri

                                -de Clio4 indiferent de model are ștergător spate - asta se găsește 498ron
                                -de Lada Vesta fără ștergător spate - asta nu o găsesti

                                Oricum după montare, mai trebuie bife altfel e de decor inelul.
                                are cine s-o puna in functie, multumesc, eu trebuie sa gasesc maneta, cei de la reprezentanta Renault aduc pe cod OEM sau dupa VIN de masina cu maneta de care doresc, si nu am nici una nici alta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google