Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desfaci capacele de la volan, demontezi monomaneta comanda lumini, cobori volanul la pozitia de jos. Capacul de la ceasuri iese prin partea stanga. Cum a spus Torq, cu grija
    My Ride sigpic

    Comment


    • Originally posted by panselin4 View Post
      Este un gaget interesant dar cam scump, nu prea pare sa merite banii
      450 de lei , parca este cam mult
      se poate actiba CB-ul la service ;)

      Comment


      • Salut,
        Stie cineva daca e vreo reducere acum la my dacia? Vreau sa imi montez protecții de noroi si nu imi intra in cont si inainte sa ma chinui cu parola vietii sunt curios daca are rost acum. Multumesc
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by gpf2003 View Post
          se poate actiba CB-ul la service ;)
          Oficial stiu ca nu ,in rest depinde daca ii cunosti pe baieti, posibil sa mearga

          Comment


          • Originally posted by pilifida View Post
            Salut,
            Stie cineva daca e vreo reducere acum la my dacia? Vreau sa imi montez protecții de noroi si nu imi intra in cont si inainte sa ma chinui cu parola vietii sunt curios daca are rost acum. Multumesc
            reducere 20 % accesorii de vara

            reducere 20 % accesorii autovehicul nou prin remat

            Comment


            • Originally posted by Madutzu25 View Post
              Desfaci capacele de la volan, demontezi monomaneta comanda lumini, cobori volanul la pozitia de jos. Capacul de la ceasuri iese prin partea stanga. Cum a spus Torq, cu grija
              Merci pentru informatii.

              Comment


              • Azi am montat senzori de parcare la culoarea masinii, si alarma maat861, cele 2 plus montajul aferent acestora a costat in total 480 de lei
                Senzori identici am avut si pe loganul anterior

                Comment


                • Buna ziua,
                  Ma uit pe forum de aproximativ 2 ore am vazut o gramada de poze detaliate cu deflectoarele aer bara si roti fata/spate dar pe nicaieri codurile acestora.Ma poate ajuta cineva cu niste coduri pt. aceste repere?Multumesc.

                  Comment


                  • Salut. Pentru Panselin4 - pretul mi se pare bun. Poti sa-mi spui unde ai facut operatiunile?
                    Multumesc
                    Last edited by razvan07hho; 17 June 2015, 08:58. Reason: Nu specificasem cui adresez intrebarea.

                    Comment


                    • ...sunt probleme diferite la montarea filtrului habitaclu (filtru polen ) , fata de tutorialul gasit pe youtube , la modelul vechi de Logan ?
                      ...filtrul difera la L2 si am nevoie de un capac ce acopera filtrul dupa ce se baga in locasul sau ?
                      Multumesc !

                      Comment


                      • Da, ai nevoie de rama filtrului care are un pret destul de mare (60,5 eur + tva).
                        Last edited by aris86; 17 June 2015, 21:46.

                        Comment


                        • Razvan07hho ai pm pentru a nu face reclama pe aici

                          Comment


                          • Ce ziceti de asta?

                            Comment


                            • Asta nu am inteles niciodata dece pentru stage 1 se cere un pret si pentru stage 2 alt pret.
                              Nu fac nimic decat in loc de cifra 7 sa scrie cifra 8 (este un exemplu) si pentru asta vor 100€ in plus.
                              Daca fac stage1 si platesc 150€ si pe urma vreau stage 2 mai platesc inca 250€
                              Era mai elegant sa platesti numai diferenta de 100€
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google