Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Original, în germană.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by Spiridusu View Post
      Va multumesc pentru sugestii, doar ca eu vroiam sa vad ce e acolo si pentru ca am un miros din ala de balta in masina, si sunt convins ca pe undeva pe acolo e si ceva noroi, mizerie.
      Si eu am miros de balta in masina si am descoperit un "izvor" de apa de ploaie in locasul rotii de rezerva. Acolo era cam 1 litru de apa! Urmeaza sa merg la garantie. La mine cred ca se infiltreaza apa pe la stopul din partea dreapta ca acolo era umeda mocheta pe interior.

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        în plus iluminarea butoanelor de plafonieră ar trebui să fie comandată de poziții - mici detalii care contează.
        adica de pozitiile masinii, lanternele de pozitie! nicidecum de pozitia inchis deschis ca intreruptor al plafonierei!
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • Corect. Credeam că se subînțelege.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • @torquemada, unii de mai sus nu intelesesera...
            tot catre torquemada, muncesc modulele de geam?

            la subiectul plafoniera cu butoane iluminate:
            cert e ca plafoniera cu 2 becuri nu are acele gaurele...
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • Sunt super modulele de geam.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • le-ai tras alimentarea permanenta, impuslul de incuiere?
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment


                • Transmisie automata

                  Dacia schimbă viteza: patru modele produse de constructorul auto vor avea cutie de viteze automată.

                  Comment


                  • Sezi calm, ca aia nu e o imbunataire, trebuie sa o ai din fabrica.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by Remus77 View Post
                      Si eu am miros de balta in masina si am descoperit un "izvor" de apa de ploaie in locasul rotii de rezerva. Acolo era cam 1 litru de apa! Urmeaza sa merg la garantie. La mine cred ca se infiltreaza apa pe la stopul din partea dreapta ca acolo era umeda mocheta pe interior.

                      100% de la extractoarele din spate. Garnitura e praf.
                      Bafta
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Originally posted by t0rquemada View Post
                        Original, în germană.
                        Multumesc
                        O sa am nevoie de traducator, dar ... stiu eu pe cineva.

                        Comment


                        • M.FLORIN, ce sunt extractoarele din spate?
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • Te uiți în portbagaj sub fiecare stop și le vei găsi.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by M.FLORIN View Post
                              100% de la extractoarele din spate. Garnitura e praf.
                              Bafta
                              Multrumesc de raspuns! O sa verific si eventual o samerg la garantie daca e nevoie!

                              Comment


                              • am mai facut ceva zilele acestea, am pus autocolant pe stalpi
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google