Huse Scaune Pt Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu am nimerit ca materialul huselor sa fie acelasi ca cel de pe fetele de usi.La Duster insa..Husele de la huse.ro!A iesit ceva fain.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #47
      Originally posted by djxhouse View Post
      mai stiti de altundeva huse pt logan 2?
      alternativa de la www.huse.ro?
      Eu sunt multumit de astea: https://www.norauto.ro/huse-protecti...dan-negru.html . Tot asa cautam si nu imi placeau niciunele pana le-am vazut pe astea. Dupa ce le-am montat mi s-au parut si mai bune. Sunt elegante si par "de acolo". De pe huse.ro nu am avut.

      Comment


      • #48
        www.husa-auto.ro, dar sunt mult mai scumpe

        Comment


        • #49
          Originally posted by iatagan View Post
          Eu sunt multumit de astea: https://www.norauto.ro/huse-protecti...dan-negru.html . Tot asa cautam si nu imi placeau niciunele pana le-am vazut pe astea. Dupa ce le-am montat mi s-au parut si mai bune. Sunt elegante si par "de acolo". De pe huse.ro nu am avut.
          Salut. Si pe mine ma bate gandul sa imi iau de pe norauto... Vin bine? Sunt greu de montat? Ai cumva o poza cu ele montate? Ma mult!

          Comment


          • #50
            Am selectat si eu huse pentru logan2 sl plus 2018 pe siteul celor din Arad,450 lei cu transport inclus.Dupa ce ca sunt foarte scumpe,mi-a inchis si telefonul in nas cand am vrut niste detalii.Deci bila neagra din partea mea pt lca automotive srl,huse.ro.

            Comment


            • #51
              Originally posted by crisalex View Post

              Salut. Si pe mine ma bate gandul sa imi iau de pe norauto... Vin bine? Sunt greu de montat? Ai cumva o poza cu ele montate? Ma mult!
              Abia acum am vazut mesajul, da vin foarte bine si sunt usor de montat (adica iti ia juma de ora totusi), nu dureaza nici 5 minute dar macar o poti pace singur. Poze nu am o sa incerc sa nu uit sa fac zilele astea. Merita la 135 lei cat am dat eu pe ele, se asorteaza bine cu restul interiorului si sunt ieftine. Cand se tocesc (probabil la 25000km ) poti sa iei doar setul pt fata si e mai ieftin.

              Comment


              • #52
                Materialele de la huse.ro sunt ok, nici după 5 ani și 50 k km nu s-au scămoșat (doar pete de grăsime pe husele din spate....de copiii).
                Față de setul de huse de la Fiat , la Logan buzunarele de pe scaunele din față sunt cam largi, prea largi...asta ar fi singura obiecție.

                Logan 0.9 TCe 2018

                Comment


                • #53
                  Huse auto dedicate de calitate pentru logan 2 facelift SL PLUS. Mulțumit, recomand. Îi găsiți pe facebook.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #54
                    Mai sunt si huse auto mtn care fac huse de calitate, ii gasiti pe fbk...

                    Comment


                    • #55
                      Exact, de la ei le-am cumpărat,huse auto mtn Pitești. Sunt făcute pe comandă pentru modelul meu logan 2 facelift SL PLUS.

                      Comment


                      • #56
                        La ce preț sunt?

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by mike-5 View Post
                          Exact, de la ei le-am cumpărat,huse auto mtn Pitești. Sunt făcute pe comandă pentru modelul meu logan 2 facelift SL PLUS.
                          Niste poze? La ce pret le ai luat?

                          Comment


                          • #58
                            Poze am pus în postul 53, au costat 350 lei+25 transportul. Prețul este și în funcție de materialul ales.
                            Last edited by mike-5; 22 November 2021, 17:13.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google